Nóż szefa kuchni MO-V 20 cm, Samura

Kod: SMRSNMVSN
Promocja KULINA WEEKEND
Marka: SAMURA
230 zł –15 %
Nóż szefa kuchni MO-V 20 cm, Samura
230 zł –15 % 195 zł
W magazynie (5 Szt)

Duży nóż kuchenny - Europejski Nóż Szefa Kuchni - jest niezbędnym i kluczowym elementem wyposażenia każdej kuchni. Ten wielofunkcyjny nóż z długim i szerokim ostrzem oraz czarną nieprzywierającą powłoką ochronną zapewnia optymalną wydajność pracy, a jego geometria została zaprojektowana z myślą o trzech rodzajach prac kuchennych: krojeniu, siekaniu i rozdrabnianiu. Jednowarstwowe stalowe ostrze noża profesjonalnego MO-V przenika przez rękojeść na całej długości, zapewniając niezawodność i wytrzymałość tego noża.

Obecność podpórki zapobiega wnikaniu bakterii i innych mikroorganizmów do otworów i zapewnia niezbędną higienę narzędzi roboczych. Nie tylko z tego powodu seria produktów MO-V jest zalecana do celów zawodowych w HoReCa.

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Noże Samura wykonanez najlepszej japońskiej i szwedzkiej stali, hartowanej do 58 - 61 HRC. Ostrza mają japoński kształt i łagodne zwężenie od czubka, co zapewnia im fantastyczną wydajność cięcia. Noże Samura są ostrzone pod kątem 17 stopni. Jest to więcej niż w przypadku noży japońskich, ale mniej niż w przypadku noży europejskich. Do produkcji uchwytów użyto najlepszych, nowoczesnych materiałów: Micarta, G10, drewno stabilizowane, tworzywo sztuczne z delikatną powierzchnią, Kraton i kompozyty.

Duży nóż kuchenny - Europejski Nóż Szefa Kuchni - jest niezbędnym i kluczowym elementem wyposażenia każdej kuchni. Ten wielofunkcyjny nóż z długim i szerokim ostrzem oraz czarną nieprzywierającą powłoką ochronną zapewnia optymalną wydajność pracy, a jego geometria została zaprojektowana z myślą o trzech rodzajach prac kuchennych: krojeniu, siekaniu i rozdrabnianiu. Jednowarstwowe stalowe ostrze noża profesjonalnego MO-V przenika przez rękojeść na całej długości, zapewniając niezawodność i wytrzymałość tego noża. Obecność podpórki zapobiega wnikaniu bakterii i innych mikroorganizmów do otworów i zapewnia niezbędną higienę narzędzi roboczych. Nie tylko z tego powodu seria produktów MO-V jest zalecana do celów zawodowych w HoReCa.

Główne zalety noży Samura:

  • wykonane z najlepszej japońskiej i szwedzkiej stali, hartowane do 58 - 61 HRC
  • fantastyczna wydajność cięcia dzięki japońskiemu kształtowi ostrza i delikatnemu zwężeniu od czubka
  • kąt ostrzenia 17 stopni (tj. większy niż w przypadku noży japońskich, ale mniejszy niż w przypadku noży europejskich)
  • rękojeści wykonane z najlepszych nowoczesnych materiałów: micarta, G10, drewno stabilizowane, tworzywo sztuczne z delikatną powierzchnią, Kraton i kompozyty.

Specyfikacja produktu:

  • Długość całkowita: 34,5 cm
  • Długość ostrza: 20 cm
  • Waga: 221 g
  • Materiał ostrza: stal nierdzewna
  • Materiał rękojeści: G-10
  • Zalecane jest mycie ręczne

Parametry dodatkowe

Kategoria: Noże szefa kuchni
Gwarancja: 2 lata
Waga: 1 kg
Kolor: Czarny
Materiał: Stal nierdzewna
Rozmiar: 20 cm
Długość ostrza: 20 cm
Rodzaj produktu: Nóż kuchenny
Margin: E
K překladu: CZ AUTO-PRO-title

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: