Naczynie do pieczenia 29 x 19 cm, kremowe, gliniane, Emile Henry

Kod: EH029650
186 zł –9 %
Naczynie do pieczenia 29 x 19 cm, kremowe, gliniane, Emile Henry
186 zł –9 % 168 zł
W magazynie (12 Szt)

Praktyczne w kuchni, eleganckie na stole

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Praktyczne w kuchni, eleganckie na stole

Ceramiczne miski do zapiekania Emile Henry są nie tylko niezawodnymi pomocnikami w kuchni, ale dzięki swojemu eleganckiemu designowi z pewnością znajdą się w centrum uwagi przy stole. Udoskonalona i bardziej elegancka konstrukcja uchwytów, które płynnie przechodzą z krawędzi pojemników, umożliwia ich układanie w stos. Ponadto każdy doceni łatwość obsługi. Naczynia do zapiekania w pięknych kolorach inspirowanych Francją i najnowszymi trendami można dowolnie łączyć ze sobą, tworząc świeże kombinacje w kuchni i przy stole. Wybierz jeden z wielu rozmiarów, dostosowanych do lasagne, musaki, frytek lub słodkiego ryżu. Ceramika High Resistance® sprawia, że potrawy pozostają ciepłe jeszcze długo po wyjęciu z piekarnika, dzięki czemu możesz dłużej cieszyć się posiłkiem.

Dzięki technologii High Resistance® naczynia Emile Henry są odporne na zderzenia i zarysowania, więc możesz nie tylko piec, ale także porcjować i serwować swoje potrawy. Wszystkie pojemniki mogą być używane w kuchence mikrofalowej. Po wyjęciu z zamrażarki można od razu włożyć naczynia Emile Henry do piekarnika lub mikrofalówki. To naczynie nie jest przeznaczone do stosowania na bezpośrednich źródłach ciepła, takich jak płyty gazowe lub elektryczne. Wszystkie naczynia Emile Henry nadają się do mycia w zmywarce. Wytrzymuje temperatury do 270 °C.

Emile Henry to tradycyjna francuska marka, która od 1850 roku zaopatruje gospodarstwa domowe w wysokiej jakości ceramikę burgundzką. Wszystkie produkty są w większości wykonane ręcznie, więc każdy egzemplarz jest oryginałem. Odciśnięta pieczęć na z dołu naczynia, np. JN3 to nie numer Twojego dzbanka czy formy, ale podpis rzemieślnika i ulotne wspomnienie chwili, w której produkt powstał w Marcigny we Francji.

Parametry dodatkowe

Kategoria: Naczynia do zapiekania
Gwarancja: 2 lata
Waga: 1.19 kg
Kolor: Kremowy
Materiał: Ceramika
Rozmiar: 29 cm
Rodzaj produktu: Naczynie do pieczenia
Seria: Emile Henry Clay
Margin: C
K překladu: CZ AUTO-PRO-title

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Nie wypełniaj tego pola: