Przystawka do rozdrabniania żywności dla Bamix blender ręczny, biały, Bamix

Kod: BX3001002
Marka: bamix
189 zł
W magazynie (25 Szt)

Praktyczny food processor (młynek) w połączeniu z blenderem ręcznym marki bamix® pozwoli Ci uzyskać świeżo zmielone składniki w mgnieniu oka. Dzięki temu akcesorium do blendera można szybko i łatwo zmielić suche i mokre składniki w perfekcyjny sposób, typowy dla niezawodnych urządzeń bamix®.

Wielofunkcyjny food processor bez trudu rozdrabnia wszystkie suche składniki, takie jak suszone warzywa, twardy ser, suchy chleb (na bułkę tartą), suszone ryby i grzyby, wszystkie rodzaje orzechów (na masło orzechowe), zboża i nasiona, czekoladę, cukier (na cukier puder). W przypadku ziół i przypraw wydajny processor jest niemal koniecznością. Przyprawy, takie jak świeżo zmielony cynamon, gałka muszkatowa lub chili będą miały jeszcze intensywniejszy aromat.

Food processor doskonale nadaje się także do przetwarzania mokrej żywności. Szybko i bez wysiłku można z jego pomocą przyrządzić puree dla niemowląt. Przezroczysty młynek potrafi także w błyskawiczny sposób przygotować niewielkie ilości pesto, past i dipów. Rozdrabnia czosnek, cebulę, wiórki kokosowe, chrzan, wszystkie zioła kuchenne, gotowane jajka, małe ilości mięsa i wiele innych potraw.

Procesor można łatwo i szybko wyczyszcić, zajmuje niewiele miejsca, i jest zawsze gotowy, by szybko i sprawnie zmielić cokolwiek zechcesz. Stanowi doskonałe akcesorium do blendera marki bamix®. Powiedz szczerze, czy widziałeś już coś równie niesamowitego?

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Główne zalety:

  • może przetwarzać prawie każdy składnik

Dodatkowe informacje:

  • do użytku wyłącznie z blenderami ręcznymi bamix ®

Parametry dodatkowe

Kategoria: Malaksery
Waga: 0.29 kg
Kolor: Czerwony
Rodzaj produktu: Food processor
Margin: D
K překladu: CZ AUTO-PRO-title

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Nie wypełniaj tego pola: