Czarna herbata KASHMIR TCHAI, puszka herbaty liściastej 100 g, Kusmi Tea

Kod: KUSMI21722A1070
Marka: Kusmi Tea
82 zł
W magazynie (8 szt)
Każdy miłośnik herbaty wie, że kluczem do doskonałej przyjemności picia herbaty są najwyższej jakości składniki i ich idealna mieszanka. Każdy miłośnik herbaty wie, że Kusmi - francuska marka z ponad 150-letnią tradycją - spełnia wszystkie te kryteria!

Herbata czarna KASHMIR TCHAI to organiczna mieszanka przyprawionej czarnej herbaty z cynamonem, kardamonem, imbirem, anyżem i goździkami. Mówi się, że oryginalna organiczna czarna herbata z przyprawami KASHMIR TCHAI była pierwszą, którą przewieziono Szlakiem Herbacianym, więc jeśli zdecydujesz się zaparzyć filiżankę tej herbaty, jest bardzo prawdopodobne, że przeniesiesz się w czasie i opowiesz historię niesamowitej podróży roślin i przypraw.

W puszce (idealnie nadającej się na prezent dla każdego konesera herbaty) mieści się 100 g sypkiej herbaty, co wystarcza na około 40 - 50 filiżanek.

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Główne zalety:

  • świetny smak i jakość
  • idealny prezent dla każdego miłośnika herbaty

Dodatkowe informacje:

  • puszka 100 g wypełniona herbatą
  • składniki: czarna herbata z upraw ekologicznych (64%), mieszanka przypraw z upraw ekologicznych (35%) - kardamon, cynamon, imbir, anyż, liść laurowy, goździki, eukaliptus, naturalne aromaty
  • czas ługowania: 3-5 minut
  • temperatura gotowania na parze: 90 °C

Parametry dodatkowe

Kategoria: Herbata
Waga: 0.1 kg
Rodzaj herbaty: Liściasta
Gatunek herbaty: Czarna
Rodzaj produktu: Herbata
Margin: B
K překladu: CZ AUTO-PRO-title

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Nie wypełniaj tego pola: