Kieliszki Shiraz, Syrah Vinum

Kod: RD641630
179 zł
W magazynie (3 Szt)

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Po dwuletniej ekspertyzie wyglądu kieliszka Syrah, Riedel przedstawia kieliszki Shiraz, Syrah Vinum, które pod względem kształtu i funkcji przeznaczone są do specjalnych niuansów smakowych odmiany Syrah.

Pod nazwą Shiraz kryje się jedno z najpopularniejszych win australijskich. Ze względu na różnice dotyczące gleby i warunków klimatycznych jest pełniejsze niż odmiana francuska, smak bogaty, ognisty, z lekką nutą roślinną.

Kieliszek Vinum jest doskonałym pośrednikiem przyjemności oferowanej przez pełne wina z gron Shiraz. Podkreśla taniny ukryte w skoncentrowanym, dojrzałym aromacie owocowym. Kieliszek umożliwi uzyskać winu kompleksowość i finezję!

Oprócz tego

Vinum Syrah nadaje się do win mieszanych, w których podstawą jest Syrah południowego Côte du Rhône, wywodzącego się z odmiany Grenache, Mourvedre oraz Syrah, jak na przykład Châteauneuf-du-Pape.

Kieliszki Shiraz, Syrah Vinum Riedel Polecamy do:

  • Amarone
  • Châteauneuf-du-Pape
  • Grenache
  • Hermitage rouge
  • Malbec
  • Mourvedre
  • Shiraz, Syrah

Seria VINUM:

W 1986 roku po raz pierwszy została zaprezentowana seria kieliszków Vinum - historycznie pierwsza maszynowo produkowana seria kieliszków do wina, wywodząca się z różnych odmian wina i ich charakteru.

Ta seria zmieniła kulturę kieliszków do wina na całym świecie.

Funkcjonalne, wartościowe pod względem jakości, cenowo dostępne, produkowane w dużych ilościach - spółce Riedel udało się przekonać konsumentów i restauratorów, że przyjemność czerpana z wina zaczyna się od odpowiedniego kieliszka.

Kolekcja Vinum autorstwa Georga Riedla kieruje się zasadą, że zawartość definiuje formę. Ta seria jest bardzo odpowiednim wariantem Państwa „vitrum winoteki” na każdy dzień.

Parametry dodatkowe

Kategoria: Szklanki
Gwarancja: 2 lata
Rodzaj produktu: Szklanki
Seria: Riedel Vinum

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Dodaj komentarz
Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: