Formy do babek

6 pozycji razem
Forma do babki ELEGANT PARTY, złota, Nordic Ware
286 zł
NW58677
Forma do babki HERITAGE S, złota, Nordic Ware
236 zł
NW90077
Forma do babki DELIBAKE J1640274 22 cm, Tefal
73 zł –6 %
68 zł
TEFJ1640274
Forma do babki 22 cm, de Buyer
183 zł
DB470122
Forma do babki 22 cm, czarny, silikon, Lékué
80 zł
LKE1211800N01M033
Forma do babki 22 cm, czerwony, silikon, Lékué
79 zł
LKE1211800R01M033

Patelnie - nie tylko na wielkanocny stół

Do czego nadają się patelnie bundt i dlaczego warto je mieć?

Tortownic można używać do wielu różnych celów związanych z pieczeniem i gotowaniem:

  • ciastka
  • desery żelowe
  • kosze na kruche ciasteczka
  • babeczki
  • muffiny
  • klops

Co sprawia, że patelnie bundt są inne i wyjątkowe?

Cechy charakterystyczne foremek typu bundt odróżniają je od innych foremek do pieczenia. Karbowane krawędzie sprawiają, że wypieki deserowe wyglądają o wiele bardziej elegancko i kusząco, podczas gdy otwór w środku nie tylko zapewnia bardziej równomierne pieczenie ciasta, ale także tworzy atrakcyjny kształt pączka, który zapewnia nieskończone możliwości kreatywnego umysłu do dekoracji.

Jak długo trwa pieczenie w foremkach?

Pieczenie w bundt pan nie trwa dłużej niż standardowy czas pieczenia w zwykłej formie do pieczenia, czyli 50-60 minut. Gdy zobaczysz, że ciasto zaczyna brązowieć i wiązać na wierzchu, włóż i wyciągnij wykałaczkę, aby sprawdzić, czy ciasto jest upieczone. Jeśli wyjdzie lepki, ciasto jest nadal surowe w środku i należy je piec dłużej, jeśli wyjdzie czysty, ciasto jest gotowe i należy je wyjąć z piekarnika. Przy wyższych ustawieniach temperatury ciasto może być upieczone wcześniej (45 minut). Więc zawsze miej na to oko! W końcu nie chcesz, aby Twoje najlepsze wysiłki poszły na marne.

Jakie są najlepsze marki patelni do bundt?

Na Kulina posiadamy tylko najlepsze marki, a wśród nich znajdziesz patelnie buntownicze legendarnej amerykańskiej marki Nordic Ware czy hiszpańskiego producenta Lekue.

Prezentacja ma takie samo znaczenie jak smak i technika gotowania. Jeśli nigdy nie miałeś szczęścia, jeśli chodzi o piękną prezentację deseru, dlaczego nie wypróbować patelni bundt z Kulina? Gwarantujemy dobre wyniki za każdym razem!

Patelnie Bundt mogą przekształcić skromne domowe ciasta w egzotycznie wyglądające desery godne butików. A jak zapewne wiesz z doświadczenia, prezentacja odgrywa znaczącą rolę w stymulowaniu kubków smakowych. Opór jest bezużyteczny. Smacznego.

Mając w domu patelnię bundt, nie zabraknie Ci zaskakujących pomysłów. Wystarczy odrobina miłości, troski, dobry przepis na ciasto i foremka do deserów, aby ożywić magię.

Jeśli uwielbiasz częstować swoją rodzinę, przyjaciół i gości domowymi smakołykami w ciągu tygodnia, bez wątpienia przekonasz się, że patelnia do bundt jest przydatnym narzędziem kuchennym. Przypominają one okrągłe tortownice, ale mają bardziej atrakcyjne cechy.