Formy do babek

19 pozycji razem
Forma do babki ELEGANT PARTY, złota, Nordic Ware
286 zł
NW58677
Forma do babki HARVEST LEAVES , brązowa, Nordic Ware
226 zł –8 %
206 zł
NW85948
Forma do babki LOTUS, złota, Nordic Ware
259 zł –8 %
236 zł
NW84177
Forma do babki CHIFFON BUNDT, złoto, Nordic Ware
286 zł
NW87477
Forma do babki HERITAGE S, złota, Nordic Ware
236 zł
NW90077
Forma do babki VINTAGE STAR , silver, Nordic Ware
249 zł –17 %
205 zł
NW53137
Forma do babki BAVARIA BUNDT , srebrna, Nordic Ware
266 zł
NW53624
Forma do babki BAVARIA CUBE, złota, Nordic Ware
249 zł –13 %
216 zł
NW80577

Patelnie - nie tylko na wielkanocny stół

Do czego nadają się patelnie bundt i dlaczego warto je mieć?

Tortownic można używać do wielu różnych celów związanych z pieczeniem i gotowaniem:

  • ciastka
  • desery żelowe
  • kosze na kruche ciasteczka
  • babeczki
  • muffiny
  • klops

Co sprawia, że patelnie bundt są inne i wyjątkowe?

Cechy charakterystyczne foremek typu bundt odróżniają je od innych foremek do pieczenia. Karbowane krawędzie sprawiają, że wypieki deserowe wyglądają o wiele bardziej elegancko i kusząco, podczas gdy otwór w środku nie tylko zapewnia bardziej równomierne pieczenie ciasta, ale także tworzy atrakcyjny kształt pączka, który zapewnia nieskończone możliwości kreatywnego umysłu do dekoracji.

Jak długo trwa pieczenie w foremkach?

Pieczenie w bundt pan nie trwa dłużej niż standardowy czas pieczenia w zwykłej formie do pieczenia, czyli 50-60 minut. Gdy zobaczysz, że ciasto zaczyna brązowieć i wiązać na wierzchu, włóż i wyciągnij wykałaczkę, aby sprawdzić, czy ciasto jest upieczone. Jeśli wyjdzie lepki, ciasto jest nadal surowe w środku i należy je piec dłużej, jeśli wyjdzie czysty, ciasto jest gotowe i należy je wyjąć z piekarnika. Przy wyższych ustawieniach temperatury ciasto może być upieczone wcześniej (45 minut). Więc zawsze miej na to oko! W końcu nie chcesz, aby Twoje najlepsze wysiłki poszły na marne.

Jakie są najlepsze marki patelni do bundt?

Na Kulina posiadamy tylko najlepsze marki, a wśród nich znajdziesz patelnie buntownicze legendarnej amerykańskiej marki Nordic Ware czy hiszpańskiego producenta Lekue.

Prezentacja ma takie samo znaczenie jak smak i technika gotowania. Jeśli nigdy nie miałeś szczęścia, jeśli chodzi o piękną prezentację deseru, dlaczego nie wypróbować patelni bundt z Kulina? Gwarantujemy dobre wyniki za każdym razem!

Patelnie Bundt mogą przekształcić skromne domowe ciasta w egzotycznie wyglądające desery godne butików. A jak zapewne wiesz z doświadczenia, prezentacja odgrywa znaczącą rolę w stymulowaniu kubków smakowych. Opór jest bezużyteczny. Smacznego.

Mając w domu patelnię bundt, nie zabraknie Ci zaskakujących pomysłów. Wystarczy odrobina miłości, troski, dobry przepis na ciasto i foremka do deserów, aby ożywić magię.

Jeśli uwielbiasz częstować swoją rodzinę, przyjaciół i gości domowymi smakołykami w ciągu tygodnia, bez wątpienia przekonasz się, że patelnia do bundt jest przydatnym narzędziem kuchennym. Przypominają one okrągłe tortownice, ale mają bardziej atrakcyjne cechy.