Wyciskacz do czosnku HELIX, zielony, Joseph Joseph

Kod: JS20102
90 zł
W magazynie (3 Szt)

Wyzwanie projektowe Josepha Josepha: wyciskanie bez użycia brutalnej siły

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Wyzwanie projektowe Josepha Josepha: wyciskanie bez użycia brutalnej siły

Rozwiązanie: ergonomiczne prasy Helix

Większość wyciskaczy ręcznych działa na zasadzie wywierania siły pionowo w dół. Zaskakujące jest to, że w przypadku wyciskacza Helix siła ta jest pozioma. Unikalny ruch skrętny zwielokrotnia siłę nacisku, dzięki czemu praca staje się niemal bezwysiłkowa. Dwuczęściowy wyciskacz wykonana ze stali nierdzewnej i nylonu jest rozkładana w celu łatwego czyszczenia. W skład serii wchodzą prasy do ziemniaków, cytrusów i czosnku.

  • Ergonomiczne wyciskacze poziome Helix
  • Część funkcjonalna ze stali nierdzewnej dla maksymalnej higieny
  • Kolorowy uchwyt z wytrzymałego nylonu jest mocny i stabilny
  • Nadaje się do zmywarki

Ręczny wyciskacz do czosnku może przetwarzać kilka ząbków czosnku jednocześnie. Obsługa jest prosta, wystarczy włożyć obrany czosnek, a następnie nałożyć górną część i "wkręcić" ją w dolną część wyciskacza. Szybko polubisz tę innowacyjną metodę wyciskania za jej wygodę.

Unowocześnianie zwykłych narzędzi kuchennych to cel firmy Joseph Joseph oraz jej projektantów od 2003 roku. Bracia Richard i Anthony Joseph postanowili wykorzystać swoje doświadczenie zdobyte na studiach projektowania produktów we własnej firmie. Ich entuzjazm dla innowacji przynosi co sezon nowe produkty oraz nowe atrakcyjne serie barw. Każdy pojedynczy produkt jest wynikiem rozwoju, który dążył do maksymalnego zwiększenia funkcjonalności, bezpieczeństwa i atrakcyjności wizualnej. Powstałe produkty budzą entuzjazm i przynoszą radość, nie tylko dzięki nowatorskiemu designowi, ale także dzięki zaskakującej praktyczności, którą pokochasz już od pierwszego użycia. Firma Joseph Joseph nie tylko zyskuje klientów w ponad 100 państwach, ale także co roku zdobywa wiele nagród i nominacji za projektowanie i innowacyjność. Wysoka sprzedaż i popularność produktów kuchennych pozwoliła projektantom przenieść swoją uwagę ponad blat kuchenny, a konkretyzując pod niego - do segmentu odpadów komunalnych i porządków. Dzięki temu klienci mogą teraz cieszyć się nie tylko stylowymi przyborami kuchennymi, ale także kompleksowym, zmiennym i inteligentnym rozwiązaniem w zakresie odpadów komunalnych i recyklingu, który doskonale wpisuje się w nowoczesny styl życia. Joseph Joseph to już nie tylko gwarancja doskonałego designu i jakości, ale także możliwość zmiany stylu życia.

Parametry dodatkowe

Kategoria: Wyciskacze do czosnku
Gwarancja: 2 lata
Waga: 0.18 kg
Kolor: Zielony
Rodzaj produktu: Przybory kuchenne
Seria: Joseph Joseph Helix
Margin: D
K překladu: CZ AUTO-PRO-title

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Nie wypełniaj tego pola: