Czajnik elektryczny elektryczny THE LOFT 1,7 l, niebieski, Tefal

Kod: TEFKO251430
Marka: Tefal
295 zł
Wyprzedane
Pozycja została wyprzedana…

Czajnik elektryczny Loft jest inspirowany klasycznym brytyjskim wzornictwem. Jego ponadczasowe wzornictwo nawiązuje do klasycznych ceramicznych czajników i jest uzupełnione nowoczesnym akcentem i wyrafinowanymi chromowanymi elementami. Dzięki szeregowi specjalnych funkcji praktycznych przygotowuje pyszne gorące napoje dla całej rodziny.

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Klasyczne brytyjskie wzornictwo pozwala stylowo powitać każdy poranek. Elegancko wyżłobione krzywizny czajnika elektrycznego Loft łączą się z nowoczesnymi chromowanymi elementami w ponadczasowym wzornictwie, które będzie pasować do każdej kuchni.

Zawiera duży 1,7-litrowy zbiornik na wodę i ma moc 2400 W do szybkiego przygotowywania gorących napojów. Idealne miejsce do spędzania czasu z rodziną i przyjaciółmi. zdejmowana pokrywa nadaje czajnikowi nutkę stylu retro bez uszczerbku dla praktyczności, a wewnętrzny ukryty element grzejny zapewnia szybkie nagrzewanie i łatwe czyszczenie. Czajnik jest również wyposażony w poręczny wskaźnik poziomu, dzięki któremu informacje o ilości wody są widoczne na pierwszy rzut oka. Dzięki wyjmowanemu filtrowi odkamieniającemu woda jest czystsza, a napoje smaczniejsze. Precyzyjnie ukształtowany lejek ułatwia rozlewanie bez rozlewania. Całości dopełnia podświetlany wyłącznik z funkcją automatycznego wyłączania, dzięki czemu nie musisz się martwić, jeśli zapomnisz wyłączyć czajnik. Obrotowa podstawa umożliwia obracanie czajnika o 360°, ułatwiając korzystanie z niego w dowolnym miejscu.

Parametry dodatkowe

Kategoria: Czajniki plastikowe
Gwarancja: 2 lata
Waga: 1.18 kg
Kolor: Niebieski
Materiał: Plastikowy
Objętość: 1,7 l
Rodzaj produktu: Czajnik elektryczny
Margin: A
K překladu: CZ AUTO-PRO-title
Pozycja została wyprzedana…

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: