Termometr do mięsa PROFI PLUS, WMF

Kod: WM1872386030
Marka: WMF
237 zł
W magazynie (14 Szt)
1x Termometr cyfrowy, 3x baterie 1,5 V LR44

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Cyfrowy termometr do mięsa Profi Plus ma wszechstronne zastosowanie w kuchni. Można go używać na przykład do gorących i zimnych napojów oraz potraw. Termometr ten charakteryzuje się wyjątkowo krótkim czasem reakcji i pomiarem w zakresie 4-10 sekund. Możesz go używać do odmierzania potraw lub napojów w stopniach Celsjusza lub Fahrenheita. Zakres pomiaru wynosi od -40 do +200 °C lub -40 do +392 °F, z maksymalnym odchyleniem +- 1 °C od rzeczywistej temperatury. Numeryczny wyświetlacz LCD jest podświetlany i bardzo jasny.

Jak to działa:

Nie należy używać termometru w zamkniętym piekarniku. Włóż go lub przytrzymaj przez kilka sekund obok potrawy - i gotowe! Wystarczy wyczyścić termometr ściereczką - NIE nadaje się do mycia w zmywarce.

W serii "Profi Plus" znajduje się ponad 100 różnych pomocy kuchennych, które spełniają najwyższe wymagania profesjonalnych kuchni. Solidna konstrukcja z wysokiej jakości Cromargan® (stal nierdzewna 18/10) jest całkowicie stabilna i trwała, wodoodporna i nadaje się do mycia w zmywarce - po prostu niezniszczalna. Wyrafinowany i ponadczasowy design pasuje do każdej nowoczesnej kuchni.

Parametry dodatkowe

Kategoria: Termometry kuchenne
Gwarancja: 2 lata
Waga: 0.1 kg
Rodzaj produktu: Termometr
Seria: WMF Profi Plus
Margin: D
K překladu: CZ AUTO-PRO-title

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: