Bamix uchwyt Swiss Line, czerwony

Kod: BX470026
110 zł
W magazynie (2 Szt)

Praktyczny i prosty uchwyt ścienny - akcesorium do wszystkich blenderów stołowych Bamix.

Bamix_banner_CZ

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Bamix uchwyt Swiss Line, czerwony

Stojak Swiss Line to praktyczne akcesorium do wszystkich blenderów Bamix o standardowej długości nóżki (nie nadaje się do modeli Gastro 200 i 350). Uchwyt pomieści nie tylko blender kielichowy, wszystkie wymienne przystawki, ale także robot kuchenny. Dzięki temu zawsze będziesz mieć swój ulubiony blender pod ręką.

  • tworzywo sztuczne
  • wymiary: 24 x 16 x 13 cm
  • Okres gwarancji 2 lata


Dlaczego warto wybrać Bamix?

Wszystkie części blenderów Bamix, które mają kontakt z żywnością, nie przejmują smaku ani zapachu użytych składników i są wykonane z materiałów nieulegających korozji. Silnik, który zużywa mniej niż 200 W, a mimo to jest wysoce wydajny , oszczędza nie tylko energię, ale i czas. Blendery ręczne Bamix zajmują niewiele miejsca, więc zawsze będziesz mieć je pod ręką! Cichy, mocny i niewibrujący silnik jest składany ręcznie i przechodzi wiele kontroli, dlatego nasz sklep internetowy udziela niesamowitej 10-letniej gwarancji ! Otwarta głowica blendera gwarantuje nie tylko optymalną cyrkulację składników, ale także łatwe czyszczenie.

Blendery ręczne szwajcarskiej firmy Bamix reprezentują jakość, trwałość, ponadczasowość i elegancję. Od 1954 roku, kiedy to wyprodukowano pierwszy blender ręczny lub, jak kto woli, immersyjny, postawiono akcent na kilka ważnych cech blendera. Jakość, zwartość i trwałość, gwarantowana szwajcarskimi standardami ręcznego rzemiosła i kontrolą poszczególnych elementów.

Parametry dodatkowe

Kategoria: Akcesoria do mikserów
Gwarancja: 2 lata
Waga: 0.2 kg
Kolor: Czerwony
Rodzaj produktu: Akcesoria do mikserów
Margin: A

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Dodaj komentarz
Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola:

Please log in again

We are sorry for interrupting your flow. Your CSRF token is probably not valid anymore. To keep your e-shop secure, we need you to log in again.

Thank you for your understanding.

Zaloguj sie