Zestaw sztućców do ryb NUOVA, 12 el., WMF

Kod: WM1291506046
Marka: WMF
276 zł
W magazynie (3 Szt)
6x widelec, 6x nóż

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Sztućce do ryb Nuova są używane wyłącznie do filetów rybnych lub całych ryb. Nóż do ryb nie posiada zaostrzonego ostrza i dlatego jest przeznaczony wyłącznie do krojenia ryb lub ich obróbki. Ostrze noża ma symetryczny kształt, jest przesunięte ku dołowi w stosunku do rękojeści. Charakterystyczną cechą widelca do ryb jest wycięcie od zębów do główki widelca, ale można go również używać w zwykły sposób i jest on prawie identyczny jak widelec do przystawek/deserów.

Dzięki wyrafinowanemu designowi specjalne sztućce z serii Nuova z wysokiej jakości stali nierdzewnej Cromargan® o polerowanym wykończeniu ułatwiają codzienne czynności, a ponadto pięknie się prezentują. Urok serii Nuova polega na integralności i ciągłości kształtów, poszczególne elementy sztućców idealnie do siebie pasują. Projektanci Jutta Keil i André Stocker nadali im atrakcyjny i ponadczasowy design, który nadaje się zarówno na uroczyste okazje, jak i do codziennego użytku.

Sztućce wykonane są z wysokiej jakości stali nierdzewnej Cromargan®, która zawiera 72% stali, 18% chromu i 10% niklu. Jest to materiał trwały, niekorodujący, odporny na działanie kwasów spożywczych. Cromargan® pięknie błyszczy i jest łatwy do czyszczenia. Sztućce nadają się do mycia w zmywarce.

Parametry dodatkowe

Kategoria: Sztućce do ryb i owców morza
Gwarancja: 2 lata
Waga: 0.68 kg
Rodzaj produktu: Zestaw sztućców
Seria: WMF Nuova
Margin: E
K překladu: CZ AUTO-PRO-title

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: