Zwilling Essence zestaw garnków ze stali nierdzewnej, 4 szt.

Kod: ZW66220003
1 149 zł
W magazynie (2 Szt)

Zestaw garnków Zwilling Essence wykonany jest ze stali nierdzewnej. Dzięki dnu typu sandwich SIGMA Classic+ z mocnym aluminiowym rdzeniem, garnek doskonale rozprowadza ciepło, a szczelne szklane pokrywy pozwalają gotować z mniejszą ilością wodyi oszczędzać energię.

Garnki posiadają zaokrąglone krawędzie ułatwiające wylewanie płynów oraz ergonomiczne uchwyty ze stali nierdzewnej, które nie nagrzewają się podczas gotowania. Odpowiednie do wszystkich rodzajów kuchenek, w tym indukcyjnych, piekarników i zmywarek.

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Zwilling Essence zestaw garnków ze stali nierdzewnej, 4 szt.

Zestaw naczyń ze stali nierdzewnej składający się w sumie z 4 elementów to idealne wyposażenie dla entuzjastycznych kucharzy domowych, którzy cenią sobie najwyższej klasy design w połączeniu z doskonałą funkcjonalnością. Garnki nadają się również do stosowania na powierzchniach indukcyjnych.

Dno typu sandwich SIGMA Classic+ z mocnym rdzeniem aluminiowym obudowanym stalą nierdzewną 18/10 zapewnia optymalne przewodnictwo cieplne i zatrzymywanie ciepła, co zwiększa oszczędność energii poprzez redukcję mocy kuchenki, gdy tylko jest ona gorąca. Garnki nadają się również do stosowania na powierzchniach indukcyjnych.

Ergononomiczne uchwyty wykonane są ze stali nierdzewnej. Kolejną zaletą garnków Essence są szklane pokrywki, które pozwalają na monitorowanie postępu gotowania. Precyzyjnie dopasowana pokrywa to nie tylko oszczędność czasu - para nie opuszcza garnka tak szybko - ale także oszczędność energii - dzięki szklanej powłoce masz stałą kontrolę nad przygotowywaną potrawą.

Zestaw zawiera:

Rondel 16 cm
Garnek 16 cm
Garnek do zupy 20 cm
Garnek 20 cm
3x pokrywki - 16 cm, 20 cm i 20 cm

  • Dno typu sandwich SIGMA Classic+
  • Doskonałe właściwości przewodzące
  • Eleganckie uchwyty ze stali nierdzewnej do wygodnego trzymania
  • Miarka do mierzenia objętości w garnkach
  • Nadają się na indukcję

Parametry dodatkowe

Kategoria: Zestawy garnków
Gwarancja: 2 lata
Waga: 6.58 kg
Liczba części: 4 szt
Materiał: Stal nierdzewna
Właściwości: Można myć w zmywarce
Rodzaj produktu: Zestaw garnków
K překladu: CZ AUTO-PRO
Margin: A

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Dodaj komentarz
Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola:

Please log in again

We are sorry for interrupting your flow. Your CSRF token is probably not valid anymore. To keep your e-shop secure, we need you to log in again.

Thank you for your understanding.

Zaloguj sie