Zestaw przyborów kuchennych Profi Plus

Kod: WM1871529990
Promocja
Marka: WMF
499 zł –20 %
Zestaw przyborów kuchennych Profi Plus
499 zł –20 % 399 zł
W magazynie (2 Szt)

Zestaw przyborów kuchennych Profi Plus WMF zawiera:

  • Chochla
  • Szumówka
  • Chochla do sosu
  • Łopatka do obracania
  • Widelec do mięsa
  • Listwa do zawieszenia

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Szumówkę Profi Plus można wykorzystać do zbierania piany z rosołu lub ziemniaków, wyjmowania makaronu, klusek lub innych produktów z wrzątku, wywaru lub oleju. Ciecz lub olej szybko spłynie. Dzięki delikatnemu wygięciu umożliwia nabieranie kawałków pływających przy samym dnie.

Chochla do sosu Profi Plus może być również używana do dressingów. Chochla na końcu uchwytu jest idealna do nabierania i podawania sosów lub dressingów. Chochla do sosu przeznaczona jest głównie do serwowania na stół i umożliwia precyzyjne dozowanie małych ilości sosów prosto na talerz.

Łopatka Profi Plus umożliwia podniesienie nawet najbardziej delikatnych potraw, na przykład ryb. Płaski kształt ułatwia obracanie jedzenia, na przykład naleśników.

Widelec do mięsa Profi Plus służy do nabicia lub obrócenia kawałków mięsa, przytrzymania w trakcie porcjowania i kontroli wysmażenia. Długie, stożkowe zęby z łatwością wbijają się w mięso i zapobiegają wyciekaniu soku.

Seria „Profi Plus” obejmuje ponad 100 różnych akcesoriów kuchennych, które sprostają najbardziej wygórowanym wymaganiom. Solidnie wykonane ze stali Cromargan® (szlachetna stal nierdzewna 18/10), stabilne i trwałe, wodoodporne i nadające się do mycia w zmywarce - po prostu niezniszczalne. Wyrafinowany, a jednocześnie ponadczasowy design, pasujący do każdej nowoczesnej kuchni.

Parametry dodatkowe

Kategoria: Naczynia kuchenne
Gwarancja: 2 lata
Material: Stal nierdzewna
Rodzaj produktu: Przybory kuchenne
Seria: WMF Profi Plus

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Dodaj komentarz
Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: