Zestaw kuchenny gadżety Profi Plus WMF

Kod: WM1871529990
499 zł –10 %
Zestaw kuchenny gadżety Profi Plus WMF
499 zł –10 % 449 zł
W magazynie (4 Szt)

Zestaw kuchenny WMF Profi Plus zawiera:

  • 1x czerpak
  • 1x maszyna do spieniania
  • 1x chochla do sosów
  • 1x tokarz
  • 1x widelec do mięsa
  • 1x szyna do zawieszania

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Dzięki spieniaczowi Profi Plus można zbierać pianę podczas gotowania rosołu lub ziemniaków, wyjmować makaron, pierogi lub inne delikatne potrawy z wrzącej wody lub bulionu, a także smażyć na oleju. Ciecz lub olej szybko spływają. Dzięki lekkiemu zakrzywieniu, można również wyłowić kawałki pływające blisko dna.

Chochla dososów Profi Plus jest używana do sosów lub dressingów. Łyżka do nabierania na końcu uchwytu jest idealna do nabierania sosów lub dressingów i podawania ich. Chochla do sosów jest przeznaczona do serwowania na stole i może z łatwością dozować nawet niewielkie ilości sosów i porcjować je na talerze.

Dzięki obracarce Profi Plus można delikatnie podnosić i obracać nawet delikatne potrawy, takie jak ryby. Jej płaski kształt ułatwia dotarcie do dna podczas przewracania, np. naleśników.

Widelec domięsa Profi Plus służy do nabijania na szpikulec lub obracania kawałków mięsa, przytrzymywania ich podczas rzeźbienia oraz sprawdzania, czy mięso jest gotowe. Długie, stożkowate, kute zęby łatwo wbijają się w mięso i zapobiegają utracie soków.

W ramach serii Profi Plus dostępnych jest ponad 100 różnych pomocy kuchennych, które spełniają najwyższe wymagania profesjonalnych kuchni. Solidna konstrukcja z wysokiej jakości Cromargan® (stal nierdzewna 18/10) jest całkowicie stabilna i trwała, wodoodporna i nadaje się do mycia w zmywarce - po prostu niezniszczalna. Wyrafinowany i ponadczasowy design pasuje do każdej nowoczesnej kuchni.

Parametry dodatkowe

Kategoria: Naczynia kuchenne
Gwarancja: 2 lata
Material: Stal nierdzewna
Nieruchomości: Można myć w zmywarce
Rodzaj produktu: Przybory kuchenne
Seria: WMF Profi Plus

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Dodaj komentarz
Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: