Zestaw kuchennych akcesoriów Profi Plus WMF

Kod: WM1871529990
579 zł
W magazynie (>5 Szt)

Zestaw kuchenny WMF Profi Plus zawiera:

  • 1x łyżka wazowa
  • 1x łyżka cedzakowa/szumówka
  • 1x chochla do sosów
  • 1x łopatka
  • 1x widelec do mięs
  • 1x szyna do zawieszania

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Dzięki łyżce cedzakowej Profi Plus można zbierać pianę podczas gotowania rosołu lub ziemniaków, wyjmować makaron, pierogi lub inne delikatne potrawy z wrzącej wody lub bulionu, a także smażyć na oleju. Ciecz lub olej szybko spływają. Dzięki lekkiemu zakrzywieniu, można również wyłowić kawałki pływające blisko dna.

Chochelka do sosów Profi Plus jest używana do sosów lub dressingów. Łyżka do nabierania na końcu uchwytu jest idealna do nabierania sosów lub dressingów i podawania ich. Chochla do sosów jest przeznaczona do serwowania na stole i może z łatwością dozować nawet niewielkie ilości sosów i porcjować je na talerze.

Dzięki łopatce Profi Plus można delikatnie podnosić i obracać nawet delikatne potrawy, takie jak ryby. Jej płaski kształt ułatwia dotarcie do dna podczas przewracania, np. naleśników.

Widelec do mięs Profi Plus służy do nabijania, przenoszenia lub obracania kawałków mięsa, przytrzymywania ich podczas krojenia oraz sprawdzania, czy mięso jest gotowe. Długie, stożkowate, kute zęby łatwo wbijają się w mięso i zapobiegają utracie soków.

W ramach serii Profi Plus dostępnych jest ponad 100 różnych pomocy kuchennych, które spełniają najwyższe wymagania profesjonalnych kuchni. Solidna konstrukcja z wysokiej jakości Cromargan® (stal nierdzewna 18/10) jest całkowicie stabilna i trwała, wodoodporna i nadaje się do mycia w zmywarce - po prostu niezniszczalna. Wyrafinowany i ponadczasowy design pasuje do każdej nowoczesnej kuchni.

Parametry dodatkowe

Kategoria: Naczynia kuchenne
Gwarancja: 2 lata
Waga: 1.57 kg
Materiał: Stal nierdzewna
Właściwości: Można myć w zmywarce
Rodzaj produktu: Przybory kuchenne
Seria: WMF Profi Plus
K překladu: CZ AUTO-PRO
Margin: A

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Dodaj komentarz
Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola:

Please log in again

We are sorry for interrupting your flow. Your CSRF token is probably not valid anymore. To keep your e-shop secure, we need you to log in again.

Thank you for your understanding.

Zaloguj sie