Deska do krojenia OPAL NEST , zestaw 3 szt., Joseph Joseph

Kod: JS60122
183 zł
W magazynie (4 Szt)

Zestaw desek do krojenia Opal Nest™ Chop zawiera:

  • 1x mała deska do krojenia 25 x 18,5 x 3,5 cm, kremowa
  • 1x średnia deska do krojenia 29,5 x 22 x 4,5 cm, lodowy błękit
  • 1x duża deska do krojenia, 34 x 25,5 x 5,5 cm, szara

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Wyzwanie projektowe firmy Joseph Joseph: sztaplowane deski do krojenia ułatwiające wysypywanie posiekanych składników

Rozwiązanie: zestaw desek Nest Chop

Krojenie na desce jest częścią każdego procesu gotowania. To właśnie prace przygotowawcze są punktem wyjścia do gastronomicznej wyprawy w kuchni. Dzięki specjalnemu zaokrągleniu, deski można je idealnie układać jedna na drugiej, a także umieszczać na krawędzi blatu. W ten sposób krojenie jest wolne od bałaganu, który często powstaje w wyniku nieostrożnego przekładania pokrojonych składników do naczyń kuchenne.

  • Nest Chop 3 deski do krojenia
  • Silikonowe paski antypoślizgowe
  • Strukturowanie tworzy antypoślizgową powierzchnię tnącą
  • Kompaktowe rozwiązanie do układania w stos
  • Wolnostojące
  • Atrakcyjna kolorystyka zgodna z najnowszymi trendami
  • Nadaje się do zmywarki

Plastikowa deska do krojenia z czasem nabiera patyny od krojenia nożem. Miększy materiał nie tępi ostrzy. Powstające rowki nie wpływają na funkcjonalność deski do krojenia, wskazują jedynie na częstotliwość gotowania.

Unowocześnianie zwykłych narzędzi kuchennych to cel firmy Joseph Joseph oraz jej projektantów od 2003 roku. Bracia Richard i Anthony Joseph postanowili wykorzystać swoje doświadczenie zdobyte na studiach projektowania produktów we własnej firmie. Ich entuzjazm dla innowacji przynosi co sezon nowe produkty oraz nowe atrakcyjne serie barw. Każdy pojedynczy produkt jest wynikiem rozwoju, który dążył do maksymalnego zwiększenia funkcjonalności, bezpieczeństwa i atrakcyjności wizualnej. Powstałe produkty budzą entuzjazm i przynoszą radość, nie tylko dzięki nowatorskiemu designowi, ale także dzięki zaskakującej praktyczności, którą pokochasz już od pierwszego użycia. Firma Joseph Joseph nie tylko zyskuje klientów w ponad 100 państwach, ale także co roku zdobywa wiele nagród i nominacji za projektowanie i innowacyjność. Wysoka sprzedaż i popularność produktów kuchennych pozwoliła projektantom przenieść swoją uwagę ponad blat kuchenny, a konkretyzując pod niego - do segmentu odpadów komunalnych i porządków. Dzięki temu klienci mogą teraz cieszyć się nie tylko stylowymi przyborami kuchennymi, ale także kompleksowym, zmiennym i inteligentnym rozwiązaniem w zakresie odpadów komunalnych i recyklingu, który doskonale wpisuje się w nowoczesny styl życia. Joseph Joseph to już nie tylko gwarancja doskonałego designu i jakości, ale także możliwość zmiany stylu życia.

Parametry dodatkowe

Kategoria: Deski do krojenia, Deska kuchenna Joseph Joseph
Gwarancja: 2 lata
Waga: 0.81 kg
Materiał: Plastikowy
Liczba części: 3 szt
Właściwości: Można myć w zmywarce
Rodzaj produktu: Deska kuchenna
Seria: Joseph Joseph Nest™
Margin: E
K překladu: CZ AUTO-PRO-title

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: