Zestaw indywidualnie pojemniki do przygotowania i serwis popcorn M-Cuisine™ Joseph Joseph

Kod: JS45018
87 zł
W magazynie (14 Szt)
Zestaw indywidualnych pojemników na popcorn M-Cuisine™ do przygotowywania i podawania popcornu zawiera 2x zamykany pojemnik silikonowy.

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Wyzwanie projektowe Josepha Josepha: nowe gotowanie w mikrofalówce

Rozwiązanie: naczynia do mikrofalówki M-Cuisine

Gotowanie w mikrofalówce zyskuje nową szansę. Do wyboru są dania rozgrzewające oraz specjalne do gotowania ryżu, makaronu lub jajek. Zawsze możesz przygotować smaczne posiłki szybko, przy minimalnym nakładzie czasu i naczyń. Nauka gotowania z M-Cuisine jest prosta, wystarczy napełnić naczynia i poczekać kilka minut na sygnał dźwiękowy w mikrofalówce. Ta metoda obróbki termicznej przydaje się szczególnie w tygodniu pracy, lub gdy w drzwiach pojawiają się niespodziewani goście i w kuchni zaczynają się nieplanowane kulinarne wyścigi prędkości.

  • Pojemniki do indywidualnego przygotowywania i spożywania popcornu
  • Zdrowe gotowanie bez oleju i masła
  • Pojemnik na 30g kukurydzy - idealna porcja na małą przekąskę
  • Wysokiej jakości silikon jest odporny na wysokie temperatury, jest lekki i praktyczny do noszenia przy sobie do kina i w podróży
  • 2 kolorowe pojemniki pozwalają na przygotowanie 2 różnych smaków
  • Komfortowa konsumpcja dla 2 osób
  • Możliwość nagrzewania do 900 W
  • Można myć w zmywarce
  • W opakowaniu prezentowym

Silikonowy pojemnik na popcorn to świetny sposób na szybkie i zdrowe przygotowanie domowego popcornu w mikrofalówce. Dodatkowo możesz zaoszczędzić na drogich kinowych przekąskach, ponieważ miseczki można zamykać i doskonale przenosić.

Nasza rada: stare i suche ziarna kukurydzy nie pukają tak pewnie jak świeże. Wybieraj tylko te najświeższe na półkach!

Unowocześnianie zwykłych pomocy kuchennych jest celem firmy Joseph Joseph i jej projektantów od 2003 roku. Bracia Richard i Anthony Joseph postanowili przenieść swoje doświadczenie zdobyte na studiach projektowania produktów do własnej firmy. Ich entuzjazm dla innowacji przynosi co sezon nowe produkty i nowe atrakcyjne gamy kolorystyczne. Każdy pojedynczy produkt jest wynikiem rozwoju, który dążył do maksymalnego zwiększenia funkcjonalności, bezpieczeństwa i atrakcyjności wizualnej. Powstałe produkty wzbudzają entuzjazm i przynoszą radość, nie tylko dzięki zabawnemu wzornictwu, ale także dzięki zaskakującej praktyczności, którą pokochasz już od pierwszego użycia. Firma Joseph Joseph nie tylko wygrywa z klientami w ponad 100 krajach, ale także co roku zdobywa wiele nagród i nominacji za wzornictwo i innowacyjność. Wysoka sprzedaż i popularność produktów kuchennych pozwoliła projektantom przenieść swoją uwagę poza blat, a konkretnie pod niego - do segmentu odpadów i czyszczenia. Dzięki temu klienci mogą teraz cieszyć się nie tylko designerskimi przyborami kuchennymi, ale także kompleksowym, zmiennym i inteligentnym rozwiązaniem w zakresie odpadów i recyklingu, które doskonale pasuje do nowoczesnego stylu życia. Joseph Joseph to już nie tylko gwarancja doskonałego wzornictwa i jakości, ale także możliwość zmiany stylu życia.

Parametry dodatkowe

Kategoria: Specjalne naczynia
Gwarancja: 2 lata
Rodzaj produktu: Specjalne naczynia
Seria: Joseph Joseph M-Cuisine™

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Dodaj komentarz
Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: