Zestaw pojemników do przygotowywania i serwowania popcornu M-Cuisine™

Kod: JS45018
95 zł
W magazynie (3 Szt)
Zestaw pojemników do przygotowywania i serwowania popcornu M-Cuisine™ zawiera 2x zamykany silikonowy pojemnik.

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Wyzwanie dla designerów Joseph Joseph: nowoczesne gotowanie w kuchence mikrofalowej

Rezultat: naczynia do mikrofali M-Cuisine

Gotowanie w kuchence mikrofalowej dostaje nową szansę. Możliwość wyboru pomiędzy pojemnikami do ogrzewania i specjalnymi naczyniami przeznaczonymi do gotowania ryżu, makaronu lub jajek. Od tej pory przygotowanie potraw będzie błyskawiczne - minimum czasu, minimum naczyń! Gotowanie z M-Cuisine jest dziecinnie łatwe, wystarczy napełnić pojemniki i poczekać na sygnał wydobywający się z kuchenki mikrofalowej. Ten sposób przygotowania posiłków będzie niezwykle wygodny szczególnie w ciągu tygodnia lub w przypadku niespodziewanej wizyty.

 • Pojemniki do przygotowywania i spożywania popcornu
 • Zdrowe gotowanie bez użycia oleju i masła
 • Pojemnik na 30 g kukurydzy – idealna porcja na małą przekąskę
 • Silikon najwyższej jakości, odporny na wysoką temperaturę, jest lekki i praktyczny, świetnie sprawdzi się w podróży lub w kinie
 • 2 kolory pojemników umożliwiają przygotowanie 2 różnych smaków
 • Dla 2 osób
 • Można ogrzewać w 900 W
 • Można myć w zmywarce do naczyń
 • W opakowaniu podarunkowym

Silikonowy pojemnik na popcorn to świetny sposób na szybkie i zdrowe przygotowanie domowego popcornu w kuchence mikrofalowej. Co więcej, oszczędzicie Państwo na przekąskach w kinie - pojemniki są zamykane i łatwe w transporcie.

Nasza rada: starsze, suche ziarna nie pękają tak dobrze jak te świeże. W sklepie proszę wybierać tylko najświeższe ziarenka kukurydzy!

Udoskonalanie standardowych pomocników kuchennych jest już od 2003 roku głównym celem marki Joseph Joseph i jej projektantów. Bracia Richard i Anthony Joseph zdecydowali się wykorzystać swoje doświadczenie nabyte podczas studiów w dziedzinie wzornictwa użytkowego i otworzyć własny biznes. Ich zachwyt nad innowacjami sprawia, że marka co sezon zaopatruje rynek w nowe produkty i atrakcyjne, kolorowe serie pomocników kuchennych. Każdy produkt jest wynikiem rozwoju, którego celem jest maksymalne zwiększenie funkcjonalności, bezpieczeństwa użytkowania i doznań estetycznych. Wynik końcowy budzi entuzjazm i radość nie tylko swoim figlarnym designem, ale i niespodziewaną praktycznością, w której zakochacie się Państwo od pierwszego użycia. Marka Joseph Joseph nie tylko podbija serca klientów z ponad 100 krajów świata, ale także co roku zdobywa wiele nagród i nominacji w dziedzinie designu i innowacji. Świetne wyniki sprzedażowe i popularność wyposażenia kuchennego spowodowały, że uwaga projektantów została skierowana dalej niż tylko na kuchenny blat, a mianowicie na obszar segregacji śmieci i sprzątania. Dzięki temu klienci mogą cieszyć się nie tylko designerskim wyposażeniem kuchni, ale także kompleksowym, zróżnicowanym i inteligentnym systemem segregacji odpadów i recyklingu, który jest niezbędną częścią nowoczesnego świata. Joseph Joseph to nie tylko gwarancja niepowtarzalnego designu i wysokiej jakości, ale i szansa na zmianę swojego stylu życia.

   Parametry dodatkowe

   Kategoria: Specjalne naczynia
   Gwarancja: 2 lata
   Rodzaj produktu: Specjalne naczynia
   Seria: Joseph Joseph M-Cuisine™

   Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

   Dodaj komentarz
   Nie wypełniaj tego pola:

   Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

   Nie wypełniaj tego pola: