Zestaw do robienia popcornu M-CUISINE, Joseph Joseph

Kod: JS45018
109 zł
W magazynie (10 Szt)
Zestaw indywidualnych pojemników na popcorn M-Cuisine™ do przygotowywania i podawania popcornu zawiera 2x zamykany pojemnik silikonowy.

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Wyzwanie dla projektantów marki Joseph Joseph: Nowe gotowanie w mikrofalówce

Rozwiązanie: naczynia do mikrofalówki M-Cuisine

Gotowanie w mikrofalówce otrzymuje nową okazję. Do wyboru są naczynia do ogrzewania oraz specjalne naczynia do gotowania ryżu, makaronu lub jajek. Zawsze możesz szybko przygotować pyszne posiłki, z minimum czasu i minimum potraw. Gotowanie z M-Cuisine jest proste, wystarczy napełnić naczynia i poczekać kilka minut na sygnał dźwiękowy w mikrofalówce. Ta metoda obróbki cieplnej przydaje się zwłaszcza w tygodniu pracy, lub gdy niespodziewana wizyta pojawia się pod drzwiami i w kuchni zaczynają toczyć się nieplanowane wyścigi kulinarne.

  • Pojemniki do oddzielnego przygotowywania i spożywania popcornu
  • Zdrowe gotowanie bez oleju i masła
  • Pojemnik na 30g kukurydzy - idealna porcja na małą przekąskę
  • Wysokiej jakości silikon jest odporny na wysokie temperatury, jest lekki i praktyczny do zabrania ze sobą do kina i w podróż
  • 2 kolorowe pojemniki pozwalają na przygotowanie 2 różnych smaków
  • Komfortowa konsumpcja dla 2 osób
  • Maksymalna możliwa do zastosowania moc mikrofalówki : do 900 W.
  • Naczynia można myć w zmywarce.
  • W zestawie prezentowym

Silikonowy pojemnik na popcorn to świetny sposób na szybkie i zdrowe przygotowanie domowego popcornu w mikrofalówce. Dodatkowo możesz zaoszczędzić na drogich kinowych przekąskach, ponieważ miseczki można zamykać i wziąć ze sobą.

Nasza rada: stare i suche ziarna kukurydzy nie wystrzeliwują tak dobrze jak świeże. Wybieraj tylko te najświeższe na półce sklepowej!

Unowocześnianie zwykłych narzędzi kuchennych to cel firmy Joseph Joseph oraz jej projektantów od 2003 roku. Bracia Richard i Anthony Joseph postanowili wykorzystać swoje doświadczenie zdobyte na studiach projektowania produktów we własnej firmie. Ich entuzjazm dla innowacji przynosi co sezon nowe produkty oraz nowe atrakcyjne serie barw. Każdy pojedynczy produkt jest wynikiem rozwoju, który dążył do maksymalnego zwiększenia funkcjonalności, bezpieczeństwa i atrakcyjności wizualnej. Powstałe produkty budzą entuzjazm i przynoszą radość, nie tylko dzięki nowatorskiemu designowi, ale także dzięki zaskakującej praktyczności, którą pokochasz już od pierwszego użycia. Firma Joseph Joseph nie tylko zyskuje klientów w ponad 100 państwach, ale także co roku zdobywa wiele nagród i nominacji za projektowanie i innowacyjność. Wysoka sprzedaż i popularność produktów kuchennych pozwoliła projektantom przenieść swoją uwagę ponad blat kuchenny, a konkretyzując pod niego - do segmentu odpadów komunalnych i porządków. Dzięki temu klienci mogą teraz cieszyć się nie tylko stylowymi przyborami kuchennymi, ale także kompleksowym, zmiennym i inteligentnym rozwiązaniem w zakresie odpadów komunalnych i recyklingu, który doskonale wpisuje się w nowoczesny styl życia. Joseph Joseph to już nie tylko gwarancja doskonałego designu i jakości, ale także możliwość zmiany stylu życia.

Parametry dodatkowe

Kategoria: Urządzenia do hotdogów
Gwarancja: 2 lata
Waga: 0.24 kg
Rodzaj produktu: Specjalne naczynia
Seria: Joseph Joseph M-Cuisine™
Margin: D
K překladu: CZ AUTO-PRO-title

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Nie wypełniaj tego pola: