Zestaw noży w stojaku Elements „Joy”

Kod: WM1884309990
509 zł
Wyprzedane

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Specjalna edycja noży Elements „Joy” to kolorowy akcent w kuchni. Mniejszy rozmiar każdego z noży i atrakcyjny design spodobają się głównie paniom.

Stojak z wyjmowaną wkładką z włosia to najlepszy i najbezpieczniejszy sposób przechowywania noży kuchennych wysokiej jakości. Dzięki temu wszystkie noże są zawsze pod ręką, a jednocześnie zapewniona jest ochrona ostrzy. Wkładkę z włosia można myć w zmywarce.

Uniwersalny nóż Elements 9,5 cm do krojenia surowych warzyw, twardych owoców, wędlin i kiełbas.

Nóż uniwersalny Elements 15 cm z ząbkowanym ostrzem nadaje się do krojenia owoców, warzyw, mięsa i pieczywa.

Grzbiet i ostrze noża kucharskiego Elements 13 cm są lekko zagięte, a czubek zwężony, dzięki czemu ma on naprawdę wszechstronne zastosowanie. Nóż kucharski ma szerokie, grube ostrze do krojenia mięsa, ryb i warzyw. Nadaje się również do szatkowania i siekania ziół, warzyw lub orzechów. Czubek noża nie traci kontaktu z deską do krojenia, a ostrze porusza się w górę i w dół. Jedna strona noża kucharskiego jest szersza i służy do równomiernego filetowania ryb.

Seria noży WMF Elements to prosty design i jakość WMF. Ostrza wykonane ze specjalnej stali nożowej są bardzo ostre i wytrzymałe. Rękojeść z wysokiej jakości plastiku świetnie leży w dłoni.

Parametry dodatkowe

Kategoria: Zestawy noży
Gwarancja: 2 lata
Rodzaj produktu: Zestaw noży
Seria: WMF Elements

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Dodaj komentarz
Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: