Nóż do steków w zestawie GOURMET, 3 szt., Wüsthof

Kod: WU9675
Marka: WÜSTHOF
679 zł
W magazynie (18 Szt)

W skład zestawu noży Gourmet niemieckiego producenta Wüsthof wchodzi nóż szefa kuchni Gourmet o długości ostrza 20 cm, nóż do wędlin Gourmet o długości ostrza 16 cm oraz nóż do warzyw Gourmet o długości ostrza 12 cm.

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

OPIS

Zestaw noży Gourmet od niemieckiego producenta Wüsthof to idealny zestaw startowy dla każdego kucharza-hobbysty. Ostrza wykonane są z wysokiej jakości stali nierdzewnej o twardości 56-57 HRC i są doskonale wyważone. Posiadają syntetyczne rękojeści, które są mocowane za pomocą solidnych nitów. W zestawie znajdują się:

  • wszechstronny nóż szefa kuchni Gourmet 4562/20 z ostrzem o długości 20 cm do krojenia w plastry lub w kostkę oraz siekania różnego rodzaju żywności
  • nóż do wędlin Gourmet 4114/16 o długości ostrza 16 cm, który przyda się podczas krojenia wołowiny lub łatwego krojenia warzyw czy owoców
  • uniwersalny nóż do warzyw Gourmet 4045 z ostrzem o długości 12 cm do krojenia i rozdrabniania ziół, szalotki lub cebuli, ale także do krojenia i czyszczenia warzyw

Seria Gourmet jest najlepiej sprzedającą się serią noży Wüsthof. Nic dziwnego - noże te mają całkowicie metalowy rdzeń, a ich ostrza charakteryzują się wyjątkowo długą żywotnością. Ze względu na swoje doskonałe właściwości seria Gourmet otrzymała nawet wyróżnienie w postaci znaku jakości i higieny NSF w USA.

SPECYFIKACJA

Zestaw zawiera:

1 x nóż szefa kuchni z ostrzem o długości 20 cm

1 x nóż do wędlin z ostrzem o długości 16 cm

1 x nóż do warzyw z ostrzem o długości 12 cm

Materiał: stal nierdzewna, syntetyk

Gwarancja: 2 lata

Kraj produkcji: Niemcy

ZALETY I WADY

plus

Noże wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej.

Noże są doskonale wyważone.

Rdzeń rękojeści jest wykonany w całości z metalu.

Ostrze ma wyjątkowo długą żywotność na całej długości.

Wygodna, ergonomiczna rękojeść.

PRAKTYCZNE PORADY

Można myć w zmywarce: Zalecamy mycie ręczne w ciepłej wodzie z mydłem. Podczas mycia w zmywarce do naczyń ostrze nie może uderzać o inne sztućce lub noże.

W celu utrzymania długotrwałej ostrości noży zalecamy zaopatrzyć się również w ostrzałkę do noży lub osełkę. Przechowuj noże w specjalnych blokach na noże lub używaj magnetycznych listew na noże, to znacznie przedłuży ich żywotność.

Parametry dodatkowe

Kategoria: Zestawy noży
Gwarancja: 2 lata
Waga: 0.51 kg
Ze stojakiem: Nie
Liczba części: 3 szt
Właściwości: Można myć w zmywarce
Rodzaj produktu: Zestaw noży
Margin: A
K překladu: CZ AUTO-PRO-title

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: