Naczynie do crème brûlée 12 cm, zestaw 2 szt., kolor bordowo-czerwony, Emile Henry

Kod: EH344013
74 zł –10 %
Naczynie do crème brûlée 12 cm, zestaw 2 szt., kolor bordowo-czerwony, Emile Henry
74 zł –10 % 66 zł
W magazynie (20 Szt)

Zestaw zawiera 2x miskę

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Misa do Créme Brulée jest idealna do przygotowania i podawania Créme Brulée, ale oczywiście może być również używana do lodów, różnych musów, kompotów itp. Dzięki swojemu eleganckiemu kształtowi i kolorowi będzie ozdobą Twojego stołu.

Dzięki technologii High Resistance® naczynia Emile Henry są odporne na zderzenia i zarysowania, więc możesz nie tylko piec, ale także porcjować i serwować swoje potrawy. Wszystkie pojemniki mogą być używane w kuchence mikrofalowej. Po wyjęciu z zamrażarki można od razu włożyć naczynia Emile Henry do piekarnika lub mikrofalówki. To naczynie nie jest przeznaczone do stosowania na bezpośrednich źródłach ciepła, takich jak płyty gazowe lub elektryczne. Wszystkie naczynia Emile Henry nadają się do mycia w zmywarce. Wytrzymuje temperatury do 250 °C.

Czy wiesz, że...?

Emile Henry to tradycyjna francuska marka, która od 1850 roku zaopatruje gospodarstwa domowe w wysokiej jakości ceramikę burgundzką. Wszystkie produkty są w większości wykonane ręcznie, więc każdy egzemplarz jest oryginałem. Odciśnięta pieczęć na z dołu naczynia, np. JN3 to nie numer Twojego dzbanka czy formy, ale podpis rzemieślnika i ulotne wspomnienie chwili, w której produkt powstał w Marcigny we Francji.

Parametry dodatkowe

Kategoria: Ramekiny
Gwarancja: 2 lata
Waga: 0.45 kg
Kolor: Czerwony
Materiał: Ceramika
Rozmiar: 13 cm
Rodzaj produktu: Naczynie do pieczenia
Seria: Emile Henry Burgundy
Margin: C
K překladu: CZ AUTO-PRO-title

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: