Zestaw garnków VISEO, 5 szt., Fissler

Kod: FS08411705000
Marka: Fissler
1 959 zł –9 %
Zestaw garnków VISEO, 5 szt., Fissler
1 959 zł –9 % 1 777 zł
W magazynie (4 Szt)

Zestaw naczyń z serii viseo® zawiera:

 • 1x garnek z pokrywą Ø 16 cm, pojemność 2 l
 • 1x garnek z pokrywą Ø 20 cm, pojemność 3,2 l
 • 1x garnek z pokrywą Ø 24 cm, pojemność 5,3 l
 • 1x niższy garnek z pokrywą Ø 20 cm, pojemność 2,4 l
 • 1x rondelek bez pokrywy Ø średnicy 16 cm, pojemność 1, 4 litra

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Naczynia kuchenne Fissler viseo® są oferowane w praktycznych zestawach. Wzornictwo naczyń jest ponadczasowe i pasuje do każdej kuchni. Czyste linie, wysoka jakość wykonania i praktyczne funkcje to główne powody, dla których ta seria jest tak popularna wśród klientów. Minimalistyczny wygląd naczynia daje doskonałą okazję do zachwytów, zwłaszcza potrawami, które w nim przygotowujesz!

 • Ponadczasowy kształt
 • Powierzchnia satynowa
 • Nierdzewne naczynia wykonane z uszlachetnionej stali nierdzewnej 18/10
 • Doskonałe przewodnictwo cieplne dla energooszczędnego gotowania dzięki aluminiowemu wnętrzu
 • Idealnie dopasowana pokrywa z hartowanego szkła zapewnia szybkie i oszczędne gotowanie
 • Duży, wygodny uchwyt pokrywy
 • Wygodne, obszerne uchwyty ze stali nierdzewnej - nie trzeba używać rękawic kuchennych
 • Odporny na ścieranie, odporny na zarysowania
 • Zakrzywiona, szersza krawędź zapewnia czyste wylewanie bez ściekania
 • Podstawa SuperThermic odpowiednia do wszystkich źródeł ciepła, w tym indukcji
 • Można używać w piekarniku / z pokrywką do 180 °C
 • Nadaje się do zmywarki

Naczynia kuchenne Viseo® wykonane są ze stali nierdzewnej 18/10 (18% chromu, 10% niklu, 72% stali), bardzo łatwej do czyszczenia, higienicznej i wyjątkowo odpornej na korozję. Uchwyty i rączki wykonane z polerowanej stali nierdzewnej pozostają chłodne nawet podczas gotowania i zwiększają bezpieczeństwo użytkowania.

Szklana pokrywka z dużym uchwytem ściśle przylega do krawędzi garnka, co sprawia, że czas gotowania jest krótszy, a składniki zachowują więcej smaku, koloru i witamin. Zastosowane szkło jest hartowane i dlatego może być używane nawet podczas pieczenia w piekarniku. Wyprofilowany, szerszy brzeg naczynia zapewnia bezpieczne przelewanie jedzenia.

Idealnie płaskie i energooszczędne dno SuperThermic nadaje się do stosowania na wszystkich źródłach ciepła, w tym na indukcji. Ciepło jest równomiernie i szybko rozprowadzane dzięki aluminiowemu rdzeniowi, co sprawia, że gotowanie staje się efektywne pod względem czasu i energii. Wewnętrzna powierzchnia naczynia jest idealnie gładka i łatwa do czyszczenia. Połączenie między dnem a ścianami jest w naczyniach Fissler zawsze wypełnione, bez żadnych pustych przestrzeni. Przejście między dnem a ściankami jest zaokrąglone - docenisz to szczególnie podczas mieszania gęstej zawartości, kiedy trzeba dokładnie wymieszać składniki łyżką kuchenną.

Wiedziałeś o tym ze…?

W przypadku garnków ze stali nierdzewnej, wszystkie dna Fissler są wykonane metodą zgrzewania prasowego i są zamknięte. Poddane wysokiej temperaturze garnek, rdzeń aluminiowy i kapsuła zostały jednym, silnym uderzeniem (ok. 1500 t) trwale połączone. Zaletą jest to, że nie zostały zastosowane żadne dodatkowe materiały do połączenia dna z garnkiem. Aluminium rozprzestrzeniło się w całej kapsule i nie powstały nierówności i luki w dnie garnka.

Co 3 sekundy, na całym świecie zostaje sprzedany jeden produkt Fissler!

Fissler GmbH jest największym niemieckim producentem artykułów gospodarstwa domowego i przyborów kuchennych . Poprzez swoje biura sprzedaży działa na wszystkich kontynentach świata w ponad 80 krajach. Etykieta "Supermarka z Niemiec" słusznie plasuje Fisslera wśród najbardziej wpływowych brandy. Silny nacisk na innowacje i rozwój przez wiele dziesięcioleci słusznie przyczynia się do wytwarzania produktów, które pozwalają doświadczyć często nudnych procesów technologicznych w zabawny i nowy sposób. Każdego roku klienci z niecierpliwością czekają na nowe produkty, które dostarczą im rozrywki. Fissler jest pionierem nowych trendów, o czym świadczą liczne patenty i nagrody za design. Warto również wspomnieć o zarządzaniu kontrolą, która przebiega przez cały proces produkcyjny według ściśle określonych standardów. Nowoczesne technologie produkcji i nowe narzędzia kontroli gwarantują najwyższą jakość. Przez ponad 170 lat firma Fissler opierała się na 3 kluczowych filarach - technologicznym know-how, doskonałej produkcji i wielkiej sile innowacji. Wszystkim 700 pracownikom przyświeca jeden cel - produkt dostosowany do potrzeb klienta. Gotowanie musi zachwycać naszych klientów! Made in Fissler (Germany)

Parametry dodatkowe

Kategoria: Komplety garnków
Gwarancja: 2 lata
Waga: 8.85 kg
Materiał: Stal nierdzewna
Liczba części: 5 szt
Właściwości: Nadaje się do piekarnika
Rodzaj produktu: Zestaw garnków
Seria: Fissler viseo®
Margin: A
K překladu: CZ AUTO-PRO-title

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: