Pokrywka do garnka 20 cm ORIGINAL PRO COLLECTION, szkło, Fissler

Kod: FS08310620600
Marka: Fissler
243 zł
W magazynie (1 Szt)

Szklana pokrywka z uchwytami ze stali nierdzewnej do garnków o średnicy 20 cm z serii Profi Colection® firmy Fissler. Nawet najbardziej doskonały produkt potrzebuje czasem części zamiennych, a te najlepsze są oczywiście oryginalne.

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Naczynia Fissler original pro collection® - wykonane przez profesjonalistów dla profesjonalistów. Solidny materiał ze stali nierdzewnej i ciężka, szczelnie przylegająca pokrywa sprawiają, że jest to rodzaj naczynia, które można znaleźć w każdej profesjonalnej kuchni. Rosnące wymagania dotyczące wyposażenia kuchni były wyraźnym sygnałem do stworzenia profesjonalnej serii naczyń kuchennych.

 • Gotowanie z minimalną ilością wody!
 • Wysokiej jakości obróbka techniczna
 • Solidna konstrukcja profesjonalnych naczyń
 • Półmatowy wygląd stali nierdzewnej 18/10
 • Odporny na zużycie, zarysowania, wodę i odciski palców
 • Doskonałe przewodnictwo cieplne dla energooszczędnego gotowania dzięki aluminiowemu wnętrzu
 • Idealnie dopasowana szklana pokrywa
 • Pokrywa z wewnętrznym zaokrągleniem - do soczystych potraw - Funkcja Condensate-plus
 • Obszerny uchwyt pokrywy i uchwyty garnka pozostają chłodne
 • Wygodne, obszerne uchwyty ze stali nierdzewnej - nie trzeba używać rękawic kuchennych
 • Zakrzywiona, szersza krawędź zapewnia czyste wylewanie bez ściekania
 • Zintegrowana wewnętrzna skala pomiarowa
 • Podstawa CookStar nadaje się do wszystkich źródeł ciepła, w tym indukcji
 • Można używać w piekarniku / z pokrywką do 180°C
 • Nadaje się do zmywarki
 • Nagrody za design i jakość KitchenInovation od the year 2008, iF design award China 2008
 • Przedłużona gwarancja 10 lat

Zestaw garnków ze szklanymi pokrywkami to podstawowy zestaw naczyń, który możesz stopniowo rozbudowywać o inne rodzaje naczyń z tej serii - dodaj wok, patelnie lub naczynia do zapiekania, a gotowanie stanie się świetną zabawą!

Profesjonalny garnek Original Pro Collection® wykonany jest ze stali nierdzewnej 18/10 (18% chromu, 10% niklu, 72% stali), bardzo łatwej do czyszczenia, higienicznej i wyjątkowo odpornej na korozję. Półmatowa powierzchnia jest idealnie gładka i odporna na odciski palców i plamy ze ściekającej wody. Uchwyty garnka i pokrywy w polerowanym wykończeniu pozostają chłodne podczas całego procesu gotowania. Ich koncepcja jest naprawdę wspaniała - nawet podczas szybkiej pracy szybko znajdziesz optymalny i bezpieczny uchwyt, a Twoje ręce będą z dala od korpusu garnka, więc nie ma ryzyka poparzenia.

Projektanci skupili się na kształcie pokrywki, dlaczego więc nie podnieść poziomu końcowego smaku prostym detalem? Wewnętrzna krzywizna pokrywy pomaga skondensowanej parze wodnej wpływać z powrotem do garnka - dzięki czemu potrawy są bardziej soczyste i gotują się bardziej naturalnie. Wytrzymała pokrywa ściśle przylega do krawędzi garnka - gotowanie jest bardzo oszczędne pod względem czasu i energii, a przede wszystkim można gotować z minimalną ilością wody, ponieważ ilość wody jest wspomagana przez kondensację. Dzięki szklanej pokrywie zawsze będziesz mieć kontrolę wzrokową nad swoim jedzeniem.

Idealnie płaska podstawa CookStar nadaje się do stosowania na wszystkich źródłach ciepła, w tym na indukcji. Dzięki aluminiowemu wnętrzu ciepło rozprowadzane jest równomiernie, a gotowanie jest energooszczędne i czasochłonne. Wewnętrzna powierzchnia naczynia jest idealnie gładka i łatwa do czyszczenia. Dzięki zintegrowanej miarce możesz na bieżąco kontrolować, ile porcji ugotujesz tym razem. Połączenie między dnem a ścianami jest w naczyniach Fissler zawsze wypełnione, bez żadnych pustych przestrzeni. Przejście między dnem a ściankami jest zaokrąglone - docenisz to szczególnie podczas mieszania gęstej zawartości, kiedy trzeba dokładnie wymieszać całą zawartość garnka. Istnieje szeroka gama rozmiarów i typów, które tworzą kompletny asortyment Fissler original pro collection®. Jeśli chcesz zachwycić swoich bliskich, podaruj im nie tylko najwyższej jakości naczynia kuchenne, ale także możliwość rozpoczęcia gotowania jak prawdziwy szef kuchni!

Nasze wskazówki dotyczące energooszczędnego gotowania: Aby gotować energooszczędnie, należy znaleźć odpowiedni poziom intensywności grzania. Potrawy w garnku powinny być gotowane tylko delikatnie, z niewielką ilością wydostającej się pary. Zbyt duża ilość pary sygnalizuje konieczność obniżenia temperatury! Podstawa CookStar umożliwia wyłączenie kuchenki przed gotowaniem potrawy - wykorzystaj w pełni dużą akumulację ciepła aluminiowego rdzenia! Zawsze dobieraj rozmiar garnka do ilości składników, z którymi pracujesz. Jeśli przepis na to pozwala, zawsze używaj pokrywki - czas gotowania znacznie się skróci.

Co 3 sekundy, na całym świecie zostaje sprzedany jeden produkt Fissler!

Fissler GmbH jest największym niemieckim producentem artykułów gospodarstwa domowego i przyborów kuchennych . Poprzez swoje biura sprzedaży działa na wszystkich kontynentach świata w ponad 80 krajach. Etykieta "Supermarka z Niemiec" słusznie plasuje Fisslera wśród najbardziej wpływowych brandy. Silny nacisk na innowacje i rozwój przez wiele dziesięcioleci słusznie przyczynia się do wytwarzania produktów, które pozwalają doświadczyć często nudnych procesów technologicznych w zabawny i nowy sposób. Każdego roku klienci z niecierpliwością czekają na nowe produkty, które dostarczą im rozrywki. Fissler jest pionierem nowych trendów, o czym świadczą liczne patenty i nagrody za design. Warto również wspomnieć o zarządzaniu kontrolą, która przebiega przez cały proces produkcyjny według ściśle określonych standardów. Nowoczesne technologie produkcji i nowe narzędzia kontroli gwarantują najwyższą jakość. Przez ponad 170 lat firma Fissler opierała się na 3 kluczowych filarach - technologicznym know-how, doskonałej produkcji i wielkiej sile innowacji. Wszystkim 700 pracownikom przyświeca jeden cel - produkt dostosowany do potrzeb klienta. Gotowanie musi zachwycać naszych klientów! Made in Fissler (Niemcy)

Parametry dodatkowe

Kategoria: Pokrywki do garnków
Gwarancja: 2 lata
Waga: 0.59 kg
Kolor: Srebrny
Materiał: Szkło
Rozmiar: 20 cm
Rodzaj produktu: Pokrywki
Margin: D
K překladu: CZ AUTO-PRO-title

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Nie wypełniaj tego pola: