Ramekin LE N°10, zestaw 2 szt., czerwony bordowy, Emile Henry

Kod: EH344010
94 zł –13 %
Ramekin LE N°10, zestaw 2 szt., czerwony bordowy, Emile Henry
94 zł –13 % 81 zł
W magazynie (12 Szt)

Zestaw zawiera 2x ramekiny

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Naczynie ramekin nadaje się do pieczenia i duszenia małych, pojedynczych porcji jedzenia, może być używane do ziemniaków gratin lub mini ciastek i muffinek lub sufletów, które będą w nim wyglądać kusząco. Możesz w nim też podać różne sosy barbecue, salsę do nachosów, orzeszki itp.

Dzięki technologii High Resistance® naczynia Emile Henry są odporne na zderzenia i zarysowania, więc możesz nie tylko piec, ale także porcjować i serwować swoje potrawy. Wszystkie pojemniki mogą być używane w kuchence mikrofalowej. Po wyjęciu z zamrażarki można od razu włożyć naczynia Emile Henry do piekarnika lub mikrofalówki. To naczynie nie jest przeznaczone do stosowania na bezpośrednich źródłach ciepła, takich jak płyty gazowe lub elektryczne. Wszystkie naczynia Emile Henry nadają się do mycia w zmywarce. Wytrzymuje temperatury do 250 °C.

Czy wiesz, że...?

Emile Henry to tradycyjna francuska marka, która od 1850 roku zaopatruje gospodarstwa domowe w wysokiej jakości ceramikę burgundzką. Wszystkie produkty są w większości wykonane ręcznie, więc każdy egzemplarz jest oryginałem. Odciśnięta pieczęć na z dołu naczynia, np. JN3 to nie numer Twojego dzbanka czy formy, ale podpis rzemieślnika i ulotne wspomnienie chwili, w której produkt powstał w Marcigny we Francji.

Parametry dodatkowe

Kategoria: Ramekiny
Gwarancja: 2 lata
Waga: 0.53 kg
Kolor: Czerwony
Materiał: Ceramika
Rozmiar: 10 cm
Liczba części: 2 szt
Rodzaj produktu: Forma do pieczenia
Seria: Emile Henry Burgundy
Margin: D
K překladu: CZ AUTO-PRO-title

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Nie wypełniaj tego pola: