Wyciskacze do cytrusów

12 pozycji razem
Ręczna wyciskarka do cytrusów JUICY SALIF, Alessi
409 zł
ALPSJS
Wyciskarka do owoców cytrusowych TOP TOOLS, WMF
193 zł –18 %
157 zł
WM0646906210
Wyciskarka do cytrusów GRAND CRU 250 ml, czarna, Rosendahl RSD16084
Wyciskacz do owoców cytrusowych 13 cm, stal nierdzewna, WMF
217 zł –15 %
WM0605806040
Ręczna wyciskarka do cytrusów CALLISTA, Blomus
279 zł
BM63480
Wyciskarka do owoców cytrusowych YELLOW CATCHER , Joseph Joseph JS20028
Ręczna wyciskarka do cytrusów, Eva Solo
131 zł –7 %
121 zł
ES567613
Elektryczna wyciskarka do cytrusów STELIO, WMF
365 zł –10 %
328 zł
WM416030012
Ręczna wyciskarka do cytrusów HELIX, żółta, Joseph Joseph JS20101
Ręczna wyciskarka do cytrusów GOOD GRIPS 350 ml, plastikowa, OXO OXO11263400

Ręczna wyciskarka do owoców cytrusowych - poręczne narzędzie do wyciskania soku z owoców

Co to jest ręczna wyciskarka do soków cytrusowych?

Ręczna wyciskarka do cytrusów to akcesorium kuchenne służące do skutecznego wyciskania cytryn, pomarańczy lub limonek bez rozlewania soku na dłonie i blat lub konieczności oddzielania pestek cytrusów. Za pomocą wyciskarki do cytrusów można szybko i łatwo uzyskać sok do ulubionych przepisów lub pożywny i energetyzujący napój.

Czy podczas korzystania z sokowirówki tracę składniki odżywcze?

Tak, niektóre składniki odżywcze znajdujące się w całych owocach mogą zostać utracone podczas wyciskania soku z owoców. Dzieje się tak, ponieważ miąższ, który zawiera dużo błonnika i innych składników odżywczych, jest często usuwany podczas procesu wyciskania soku.

Wyciskanie soku może dostarczyć skoncentrowanej ilości przeciwutleniaczy, witamin i minerałów, ale powoduje również utratę cennego błonnika i innych składników odżywczych.

Co można wycisnąć w wyciskarce do cytrusów?

Liczne owoce cytrusowe, w tym cytryny, limonki, pomarańcze, grejpfruty i mandarynki, mogą być wyciskane za pomocą wyciskarki do cytrusów. Ręczna wyciskarka do cytrusów działa poprzez wywieranie nacisku na owoce cytrusowe i oddzielanie soku od miąższu i skórki. Jeśli potrzebujesz wycisnąć wiele owoców lub chcesz pić świeży sok każdego ranka, możesz również sprawdzić naszą ofertęsokowirówek elektrycznych , które są prostsze w obsłudze niż wyciskarki ręczne.

Czy lepsza jest sokowirówka czy wyciskarka?

Wybór pomiędzy wyciskarką a sokowirówką zależy od rodzaju soku, jaki chcemy uzyskać. Podczas gdy wyciskarka dobrze sprawdza się w przypadku owoców cytrusowych, takich jak cytryny i limonki, sokowirówka doskonale nadaje się do wyciskania soku z owoców i warzyw, które mają dużo miąższu.

W sklepie Kulina można znaleźć wiele wysokiej jakości ręcznych wyciskarek do owoców cytrusowych renomowanych producentów, takich jak WMF, Joseph Joseph lub Eva Solo są dostępne na naszej stronie internetowej. Te wyciskarki do owoców cytrusowych są dostępne w różnych stylach wykonanych z tworzywa sztucznego, szkła lub aluminium, aby spełnić indywidualne wymagania i preferencje.