WMF Fächer

2 pozycji razem
Zestaw sztućców FĘCHER WMF 66 szt.
KULINA WEEKEND
4 990 zł –24 %
3 762 zł
WM1224006341
Zestaw sztućców FĘCHER WMF 30 szt.
KULINA WEEKEND
2 490 zł –27 %
1 816 zł
WM1224916340

Podnieś swoje doznania kulinarne dzięki kolekcji WMF Fächer, która łączy w sobie styl klasyczny, barokowy i art deco, tworząc oszałamiające sztućce, które z pewnością zrobią wrażenie. Wzór Fächer jest uosobieniem ponadczasowej elegancji, a jego historia sięga prawie wieku wstecz, kiedy to został pierwotnie wykonany z tradycyjnego srebra.

W dzisiejszych czasach sztućce Fächer triumfalnie powracają w ekskluzywnym wykończeniu Cromargan protect®, które nie tylko zachowuje ich klasyczny urok, ale także zapewnia wyjątkową odporność na zarysowania i zużycie podczas codziennego użytkowania. Dzięki temu sztućce Fächer pozostają w doskonałym stanie przy minimalnej konserwacji.

Każdy element z kolekcji WMF Fächer jest wykonany z fachową precyzją i starannością. Na przykład ergonomiczna konstrukcja łyżki stołowej zapewnia wygodny uchwyt, który idealnie pasuje do każdej dłoni. Jest to świadectwo kunsztu i know-how, które uczyniły WMF sławnym w świecie sztućców.

Aby uczynić Twoje życie jeszcze wygodniejszym, sztućce Fächer można myć w zmywarce, co pozwala na szybkie i łatwe czyszczenie po posiłkach. Pożegnaj się z ręcznym myciem i przywitaj więcej czasu na spożywanie posiłków.

Zainwestuj w kolekcję WMF Fächer już dziś i wprowadź odrobinę ponadczasowej elegancji na swój stół. Doświadcz piękna, trwałości i łatwości użytkowania, jakie oferują sztućce WMF Fächer. Odwiedź nasz sklep internetowy i odkryj sposoby na urozmaicenie chwil spędzanych przy stole.