Voucher upominkowy o wartości 1000 zł

Kod: DP1000PLN
Marka: Kulina
1 000 zł
W magazynie (30 Szt)

Szukasz wartościowego i mile widzianego prezentu dla swoich bliskich na święta lub urodziny? Dzięki karcie upominkowej Kulina osoba obdarowana może otrzymać wszystko, co jest zgodne z jej życzeniami, potrzebami i gustem. Do swójego wymarzonego domu. Ponadto, vouchery upominkowe Kulina są INNE. POWAŻNIE!

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Szukasz wartościowego i mile widzianego prezentu dla swoich bliskich na święta lub urodziny? Dzięki karcie upominkowej Kulina osoba obdarowana może otrzymać wszystko, co jest zgodne z jej życzeniami, potrzebami i gustem. Do swójego wymarzonego domu. Ponadto, vouchery upominkowe Kulina są INNE. POWAŻNIE! Koniec z niewykorzystanymi, a nawet niechcianymi voucherami! Jesteśmy sklepem internetowym premium i oczywiście oferujemy usługi premium. Dotyczy to również kart podarunkowych.

  • Na wykorzytanie vouchera Odbiorca ma... ehh.. całe życie. Jego ważność jest nieograniczona. Poważnie!
  • Voucher można wykorzystać na artykuły promocyjne. Poważnie!
  • Voucher można również połączyć z innym bonem rabatowym lub podarunkowym. Poważnie!
  • Zwrócimy odbiorcy niewykorzystaną wartość vouchera. Poważnie!
  • I nie tylko to, jeśli obdarowana osoba nic nie wybierze (co naszym zdaniem jest mało prawdopodobne ) zwrócimy pełną kwotę vouchera. Poważnie!

Kupon można zrealizować online na stronie www.kulina.pl. Szczegółowe warunki i instrukcja realizacji vouchera upominkowego: www.kulina.pl/jak-zrealizowac-voucher

Parametry dodatkowe

Kategoria: Kupony prezentowe
Waga: 0.1 kg

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Nie wypełniaj tego pola: