Zapasowa część górna do tajine V 2 l czerwony bordowy

Kod: EH348626
179 zł
W magazynie (1 Szt)

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Tadżin to naczynie wykonane z glazurowanej ceramiki ze szpiczastą pokrywą, która umożliwia doskonałą cyrkulację pary i pomaga utrzymywać składniki odpowiednio kruche i wystarczająco wilgotne. Naczynia można używać na kuchence lub w piekarniku. Idealny do przygotowywania markoańskiego tajine, duszonego mięsa i wszystkich potraw, wymagających powolnego przygotowania poprzez duszenie, które podkreśli ich smak.

Idealny na 4-6 porcji.

Produkty z serii Flame® dzięki zastosowaniu specjalnego materiału ceramicznego, odpornego na wszystkie bezpośrednie źródła ciepła, można stosować nie tylko do pieczenia w piekarniku, ale również do gotowania na dowolnej kuchence. Podstawka adaptacyjna (do nabycia osobno) umożliwia stosowanie naczyń z serii Flame® również na kuchenkach indukcyjnych.

Oryginalny przepis Emile Henry na marokańskie Tajine tutaj

Każdy egzemplarz Emile Henry jest oryginałem: wszystkie naczynia wykonane są ręcznie ze stuprocentowo naturalnego materiału, co pozwala czerpać autentyczną przyjemność z kuchni francuskiej i sztuki korzystania z życia. Wysokiej jakości glina z Burgundii jest razem z glazurą wypalana w temperaturze 1100°C. Dlatego naczynia Emile Henry Flame® są odporne na uderzenia i zarysowania, co umożliwia nie tylko pieczenie w nich, ale również porcjowanie i serwowanie dań. Wszystkie naczynia można stosować w mikrofalówce. Naczynia Emile Henry można natychmiast po wyjęciu z zamrażalnika włożyć do piekarnika lub mikrofalówki. Wszystkie naczynia Emile Henry posiadają trwałe kolory i można je oczywiście myć w zmywarce.

Parametry dodatkowe

Kategoria: Specjalne naczynia
Gwarancja: 2 lata
Kolor: Czerwony
Rodzaj produktu: Specjalne naczynia
Seria: Emile Henry Burgundy

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Dodaj komentarz
Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: