tace do serwowania

10 pozycji razem
Taca do serwowania 50 cm, Eva Solo
438 zł –23 %
333 zł
ES567623
Taca do serwowania Izumi Bredemeijer
104 zł
BRED174001
Taca do serwowania 45 x 34 cm, antypoślizgowa, czarna, Continenta CONT2912
Taca do serwowania OKU 27,5 cm, czarna, drewniana, Blomus
Nowość
369 zł
BM64550
Taca do serwowania OKU 25 cm, czarna, drewniana, Blomus
Nowość
226 zł
BM64549
Taca do serwowania 35 cm, czarna, bambusowa, Bredemeijer
Nowość
182 zł
BRED174003
Taca do serwowania TOILETPAPER SNAKES 32 x 43,5 cm, czarna, Seletti SLT19035
Półmisek BASALT 29 x 13,4 cm, efekt łupka, ceramika, REVOL RV643456

Tace do serwowania - elegancka mobilność dla naczyń i napojów

Tace do serwowania to świetne rozwiązanie, jeśli stół jadalniany znajduje się daleko od kuchni lub jeśli często serwujesz napoje w salonie lub na tarasie. Można ich używać do transportu szklanek, karafek, talerzy lub przekąsek.

Tace do serwowania okazują się przydatne, gdy nakrywasz do stołu, jesz śniadanie w łóżku, przebywasz na tarasie podczas gorących letnich nocy lub delektujesz się herbatą i ciasteczkami podczas czytania książki. Są również niezbędne, jeśli organizujesz przyjęcia i serwujesz domowe koktajle!

Co należy wziąć pod uwagę przy zakupie taca do serwowania?

Istnieje wiele rzeczy, o których należy pomyśleć przed dokonaniem zakupu taca do serwowania . Poświęć trochę czasu na rozważenie rozmiaru taca do serwowania. Wybierz dużą tacę z dużą ilością miejsca na kubki, szklanki i talerze, jeśli chcesz regularnie używać jej do transportu żywności i napojów.

Wybierz taca do serwowania , którą możesz pewnie przenosić lub taką, która ma wygodne uchwyty, niezależnie od tego, czy chcesz transportować dzbanki z wodą, szklanki do whisky, czy karafki z wodą, które mogą być dość ciężkie. Można również wybrać tacę z wyższymi brzegami. Ostatnią rzeczą, jaką chciałbyś zrobić, jest poślizgnięcie się i rozlanie jedzenia na ziemię lub na siebie, ponieważ nie byłeś w stanie utrzymać tacy.

Innym czynnikiem, który należy wziąć pod uwagę, jest wytrzymałość tacy. Upewnij się, że taca pomieści jedzenie i napoje, które na niej umieścisz.

Tace do serwowania przydadzą się nie tylko do serwowania napojów na tarasie czy przynoszenia szklanek na stół jadalniany , ale są również niezbędne, jeśli chcesz zaskoczyć ukochaną osobę śniadaniem do łóżka.

Na stronie Kulina można znaleźć tace do serwowania w szerokiej gamie form, wymiarów i wzorów. Aby zakupy były mniej stresujące, wybraliśmy fantastyczne, trwałe i eleganckie tace do serwowania wiodących marek, takich jak Blomus, Bitz, i Continenta.

Jak czyścić drewnianą taca do serwowania?

W naszej kategorii taca do serwowania znajduje się wiele różnych drewnianych tac do taca do serwowania , więc jest bardzo prawdopodobne, że wybierzesz jedną z nich. Należy również upewnić się, że wiesz, jak go wyczyścić.

Zawsze należy wytrzeć wszystko czystym, wilgotnym ręcznikiem. Nie zostawiaj brudnej tacy na noc. Od czasu do czasu przyprawiaj tacę tak, jak przyprawia się deski do krojenia - kroplą oleju lub wosku.