Sztućce Premiere Cromargan protect®: zestaw średni 66 szt. WMF

Kod: WM1119006341
Outlet
Marka: WMF
6 190 zł –25 %
Sztućce Premiere Cromargan protect®: zestaw średni 66 szt. WMF
6 190 zł –25 % 4 621 zł
W magazynie (4 Szt)
12x łyżka, 12x widelec, 12x nóż, 12x łyżeczka do kawy/herbaty, 12x widelczyk deserowy, 1x sztućce do sałatek, 1x łyżka do serwowania, 1x chochla do sosów, 1x widelec do serwowania, 1x łopatka do ciasta

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Motyw drobnych listków na sztućcach WMF Premiere jest mistrzowsko dopracowany i powtórzony również na odwrocie. Ośmiokątna rękojeść noża oraz misterne zdobienia świadczą o wysokim poziomie kunsztu wykonania tych sztućców.

Motyw drobnych listków na sztućcach WMF Premiere jest mistrzowsko dopracowany i powtórzony również na odwrocie. Ośmiokątna rękojeść noża i misterne zdobienia wskazują na wysoki poziom rzemiosła. Ponadto, dzięki zastosowanemu Materiałowi, jest 150 razy bardziej wytrzymały niż tradycyjne sztućce ze stali nierdzewnej. Nawet po latach użytkowania będzie wolny od zarysowań! Cromargan protect® jest oferowany dla wszystkich często używanych i mocno obciążonych części sztućców. Więcej informacji na temat Cromargan protect® można znaleźć na stronie tutaj.

Parametry dodatkowe

Kategoria: Zestawy sztućców
Gwarancja: 2 lata
Waga: 4.92 kg
Liczba części: 66 szt
Rodzaj produktu: Zestaw sztućców
Seria: WMF Premiere
K překladu: CZ AUTO-PRO
Margin: A
TOP: Best prices

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Dodaj komentarz
Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola:

Please log in again

We are sorry for interrupting your flow. Your CSRF token is probably not valid anymore. To keep your e-shop secure, we need you to log in again.

Thank you for your understanding.

Zaloguj sie