171 pozycji razem
Szklanka do whisky THE PEAKS, zestaw 4 szt., Liiton
335 zł
LT20800
Szklanki do whisky z karafką w zestawie EVEREST, 5 el., Litton LT10300
Szklanka do whisky GRAND CANYON, zestaw 4 szt., 300 ml, Litton LT10100
Kieliszek do czerwonego wina VELOCE, zestaw 2 szt., 720 ml, Riedel RD633041
Szklanka do whisky EVEREST, zestaw 2 szt., 270 ml, Liiton
143 zł
LT20500
Kieliszek do białego wina VELOCE, zestaw 2 szt., 690 ml, Riedel RD633097
Kieliszek do wina TASTING SET VELOCE, 4 szt., Riedel
519 zł
RD5330471
Szklanka do whisky K2, zestaw 2 szt., 250 ml, Liiton
145 zł
LT60300
Szklanka do whisky MT.BLANC zestaw 2 szt., 280 ml, Liiton
143 zł
LT60100
Wgórę
Inne produkty

Szklanki - czysty, przejrzysty łyk napoju

Kieliszki - biżuteria na stół

Okularów używamy na co dzień, więc muszą być zarówno trwałe, jak i użyteczne. Szklanki są dostępne w wielu różnych rozmiarach, kształtach i stylach, więc wybór idealnego zestawu szklanek może być trudny.

Wszystkie nasze szklanki do napojów mają piękne wzory i są łatwe w pielęgnacji. Mamy to, czego potrzebujesz, niezależnie od tego, czy szukasz kieliszków, szklanek do alkoholu, kieliszków, które zachwycą Twoich gości, czy kieliszków codziennego użytku. Możesz również przejrzeć naszą kolekcję plastikowych szklanek, aby uczynić piknik bardziej relaksującym oraz szklanek do herbaty i kawy, jeśli chcesz podziwiać kolor swojego ulubionego napoju.

Jak dbać o szklane naczynia?

Jednym z głównych problemów, niezależnie od tego, czy szklanki są myte ręcznie, czy w zmywarce, jest osad z mydła i plamy z wody. Na szklanych naczyniach często pojawiają się plamy z wody, gdy pozostawia się je do naturalnego wyschnięcia, a jakość napojów jest obniżana przez osad z mydła.

Zawsze wycieraj szybę do sucha miękką ściereczką, która nie pozostawia kłaczków na szybie na szkle. Aby uniknąć smug na czystej szybie, należy owinąć ją jednym ręcznikiem z mikrofibry, a drugim wytrzeć do sucha.

Jakie okulary można kupić w sklepie Kulina?

  • Kieliszki do wina

Dzięki naszemu niesamowitemu wyborowi kieliszków do wina możesz cieszyć się nim we właściwy sposób. Nasz stylowy asortyment zawiera wszystko, czego potrzebujesz, niezależnie od tego, czy chcesz zabawiać gości, czy zrelaksować się pod koniec dnia.

  • Szklanki do piwa

Szklanki do piwa rozwinęły się w przedmioty, które robią coś więcej niż tylko przechowywanie piwa; niektóre nawet poprawiają zapach, zatrzymują pianę i zapobiegają ogrzaniu rąk. Poprawią one ogólne wrażenia z picia piwa i pomogą dostrzec jego kolor i czystość. To także świetny prezent dla miłośnika piwa.

  • Szklanki koktajlowe

Dzięki naszemu wyborowi kieliszków koktajlowych możemy zaspokoić Twoje preferencje dotyczące suchych lub mokrych koktajli. Są idealne do wstrząsania, ponieważ mają więcej miejsca na lód.

  • Szklanki do wody

Oprócz standardowych kieliszków do wody, oferujemy bardziej ozdobne kieliszki do wody, które można wykorzystać w bardziej formalnej atmosferze lub kolorowe kieliszki, które będą idealne do nowoczesnych wnętrz lub na taras.

  • Szklanki do whisky

Szklanki do whisky to szklanki z szerokim brzegiem i grubym dnem, które idealnie nadają się do whisky z lodem lub bez. Doskonale nadają się również do mieszania ginu z tonikiem i innych napojów alkoholowych.

Znajdziesz tu również inne rodzaje kieliszków, w tym kieliszki do shotów, kieliszki do szampana, kieliszki do likieru i kieliszki do long drinków, produkowane przez tak znane marki jak Riedel, Nachtmann, Eva Solo lub Blomus.