szklanki do wody

38 pozycji razem
Piersiówka w zestawie MANHATTAN, 6 el., WMF
215 zł –17 %
177 zł
WM603529990
Szklanki do wody VELOCE, zestaw 2 sztuk, 430 ml, Riedel
214 zł
RD633002
Szklanki LEGIO NOVA 400 ml, zestaw 6 sztuk, Eva Solo
569 zł –24 %
431 zł
ES541240
Szklanka do wody CABERNET, zestaw 6 szt., 360 ml, Holmegaard HMG4303393
Szklanka do wody, zestaw 4 szt., 430 ml, Eva Solo
130 zł –20 %
104 zł
ES567435
Szklanka do wody JUVEL, zestaw 6 szt., 390 ml, Lyngby Glas
147 zł
LYG916257
Szklanka do wody BELO, zestaw 4 szt., 280 ml, brązowa, Blomus BM64296
Szklanka do wody BELO, zestaw 4 szt., 280 ml, szara, Blomus BM64249
Szklanka do wody LUNGO, zestaw 2 szt., 250 ml, przydymiona, Blomus BM64172
Wgórę
Inne produkty

Szklanki do wody - pij wodę z klasą

Czym są kieliszki do wody?

Szklanki do wody to rodzaj szklanek, które są zwykle używane do serwowania wody, ale mogą być również używane do serwowania innych napojów bezalkoholowych, takich jak soki, napoje gazowane lub mrożona herbata.

Szklanki do wody są powszechne w gospodarstwach domowych, restauracjach i innych miejscach, które zapewniają usługi gastronomiczne podczas posiłków, takich jak śniadanie, lunch lub kolacja. Mogą być one wykonane ze szkła, stali nierdzewnej lub innych materiałów i są zazwyczaj krótkie i szerokie z prostymi lub lekko zwężającymi się krawędziami.

Możesz również zapoznać się z naszym asortymentem plastikowych szklanek, które są idealne na pikniki i imprezy plenerowe. Zapewniamy również karafki i dzbanki na wodę do eleganckiego serwowania wody w pomieszczeniach i na zewnątrz.

Która szklanka nadaje się do picia wody?

Wodę pitną można wlać do dowolnej przezroczystej, bezpiecznej dla żywności szklanki, która jest w stanie pomieścić odpowiednią ilość wody. Jeśli jednak szukasz charakterystycznego rodzaju szkła, które jest zwykle używane do picia wody, szklanka do wody lub kubek to idealny wybór.

Szklanki do wody są stworzone do praktycznego i atrakcyjnego serwowania wody. Zazwyczaj są krótkie i szerokie, z prostymi lub umiarkowanie zwężającymi się bokami i płaskim dnem, które zapewnia stabilność. Mieszczą odpowiednią ilość wody i wygodnie leżą w dłoni.

Kieliszki do wody są dostępne w różnych materiałach i wzorach, od prostych i funkcjonalnych po ozdobne i artystyczne. Podczas gdy niektóre z nich są grawerowane, rowkowane lub mają wzory lub dekoracje, inne mają gładkie, przezroczyste wykończenie.

Jaki jest idealny rozmiar szklanki na wodę?

Najlepszy rozmiar szklanki na wodę wynosi zwykle od 0,1 do 0,5 litra, jednak może się on różnić w zależności od indywidualnych preferencji. Okazja lub otoczenie, w którym jest używany, również może mieć wpływ na odpowiedni rozmiar szklanki do wody.

Ostatecznie, idealny rozmiar szklanki do wody zależy od preferencji i wymagań użytkownika. Ważne jest, aby wybrać rozmiar, który można wygodnie trzymać i z którego można wygodnie pić.

Piękne szklanki do wody, zarówno pojedyncze, jak i w zestawach, przezroczyste i wykonane z kolorowego szkła są dostępne na Kulina. Zapewniamy szeroki wybór eleganckich, zabawnych lub minimalistycznych okularów od renomowanych producentów, takich jak Seletti, Eva Solo, MIJ i Hubsch.