szklanki do kawy i herbty

6 pozycji razem

Szklanki do kawy i herbaty - elegancki sposób na serwowanie napojów

Codzienna rutyna picia kawy lub herbata z przyjaciółmi będą wydawać się bardziej wyrafinowane dzięki naszym szklankom do kawy lub herbaty. Nasze szklanki do kawy i herbatyeleganckie i piękne, dodając wyjątkowego i nowoczesnego charakteru do regularnego spożywania kawy i herbaty.

Posiadamy również szklanki z podwójnymi ściankami, które idealnie nadają się do mrożonej kawy lub herbaty, ponieważ pomagają dłużej utrzymać niską temperaturę napojów. Nasze szklanki do kawy i herbaty z podwójnymi ściankami są również wykonane tak, aby utrzymywać ciepło gorących napojów i chronić dłonie, dzięki czemu idealnie nadają się na zimę, gdy chcesz pozostać ciepły i przytulny.

Szukasz czegoś innego niż szklanki do kawy i herbaty? Poznaj wszystkie nasze opcje kubków, a także sprawdź filiżanki i spodki dostępne na Kulina.

Jak dbać i konserwować szklanki do kawy i herbaty?

Podczas obsługi i czyszczenia szklanek do kawy i herbaty zawsze należy zachować ostrożność. Niewłaściwie umyte i wysuszone szklanki do kawy i herbaty mogą zatrzymywać niepożądane zapachy i zanieczyszczenia, co wpływa na smak napojów.

Zawsze myj ręcznie każdą parę szklanek do kawy i herbaty przed pierwszym użyciem. Aby zmniejszyć możliwość wystąpienia naprężeń mechanicznych, należy unikać moczenia ich z innymi wyrobami szklanymi. Do mycia należy używać nieściernej gąbki lub ściereczki z ciepłą wodą i odpowiednim detergentem.

Unikaj wkładania szklanek do herbaty i kawy do zmywarki, jeśli chcesz uniknąć brzydkich plam z wody lub pęknięć. Umieszczenie szklanek z podwójnymi ściankami w zmywarce może również spowodować przedostanie się wody między ścianki szklanki.

Gdzie najlepiej przechowywać szklanki do kawy i herbaty?

Ustaw stację z kawą i herbatą w pobliżu miejsca, w którym trzymasz czajnik. Umieść herbaty i akcesoria do kawy i herbaty nad czajnikiem w szafce kuchennej (ale nie za wysoko, ponieważ będziesz często używać szklanek, kubków i czajników ).

W sklepie Kulina znajdziesz szeroką ofertę nowoczesnych szklanek do kawy i herbaty od sprawdzonych producentów, takich jak Viva Sandinavia, Blomus, WMF i Zwilling. Mamy również różne ekspresy do kawy, których możesz użyć do przygotowania kawy.