Szczypce do makaronu Nuova

Kod: WM1297356040
74 zł –4 %
Szczypce do makaronu Nuova
74 zł –4 % 71 zł
W magazynie (5 Szt)

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Szczypce do makaronu Nuova ułatwiają nabieranie i serwowanie makaronu, warzyw i sałatek. Dzięki nim nakładanie na talerz nie będzie sprawiało najmniejszego problemu. Płaskie, zaokrąglone uchwyty świetnie leżą w dłoni gwarantując bezproblemowe, ergonomiczne użytkowanie. Szczypce posiadają zaokrąglone ząbki zapewniające chwytanie nabieranych produktów. Czas zapomnieć o spaghetti na stole i blacie kuchennym.

Szczypce do makaronu Nuova - krótki opis:

  • Do serwowania makaronu, warzyw i sałatek
  • Efektowne serwowanie przy stole
  • Łatwe użytkowanie
  • Ząbki gwarantujące pewne trzymanie produktów
  • Z polerowanej stali nierdzewnej Cromargan®
  • Można myć w zmywarce

Specjalne sztućce z serii Nuova z wysokiej jakości szlachetnej stali nierdzewnej Cromargan® z błyszczącą powierzchnią i przemyślaną konstrukcją, która ułatwi codzienne czynności, będą ozdobą każdej kuchni. Sekretem magii serii Nuova nie jest kształt poszczególnych sztućców, ale to, jak doskonale do siebie pasują. Projektanci Jutta Keil i André Stocker stworzyli atrakcyjny , ponadczasowy design, który cieszy oko na co dzień i od święta.

Sztućce wykonane są z wysokiej jakości szlachetnej stali nierdzewnej Cromargan®, zawierającej 72 % stali, 18 % chromu i 10 % niklu. Materiał jest trwały, nierdzewny i odporny na działanie kwasów spożywczych. Cromargan® ma piękny połysk i jest łatwy w czyszczeniu. Sztućce można myć w zmywarce.

Parametry dodatkowe

Kategoria: Naczynia kuchenne
Gwarancja: 2 lata
Rodzaj produktu: Przybory kuchenne
Seria: WMF Nuova

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Dodaj komentarz
Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: