Szczotka do noży i sztućców BLADEBRUSH zielona, Joseph Joseph

Kod: JS85105
58 zł
W magazynie (11 Szt)

Wyzwanie projektowe firmy Joseph Joseph: bezpieczne czyszczenie noży i sztućców

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Wyzwanie projektowe firmy Joseph Joseph: bezpieczne czyszczenie noży i sztućców

Rozwiązanie: szczotka do mycia ręcznego BladeBrush™ do delikatnych noży i sztućców

Ręczne mycie noży jest często jedynym sposobem na ich oczyszczenie po pracy. Mycie w zmywarce nie jest zalecane przez producentów noży, ponieważ zmniejsza ostrość noża, skraca jego żywotność i nie jest odpowiednie dla drewnianych rękojeści.

Jednak mycie noży i kontakt z ostrzem może mieć nieprzyjemne konsekwencje. Konstrukcja dwustronnej, zamkniętej szczotki stanowi doskonałą prewencję - czyści ostrze każdego z Twoich noży tak bezpiecznie i delikatnie, jak to tylko możliwe .

  • Szczotka do mycia noży i sztućców
  • Mycie ręczne przedłuży żywotność noży
  • Bezpieczny uchwyt i dwustronna mocna szczotka
  • Po użyciu pozostawić szczotkę do wyschnięcia
  • Nie nadaje się do mycia w zmywarce

Unowocześnianie zwykłych narzędzi kuchennych to cel firmy Joseph Joseph oraz jej projektantów od 2003 roku. Bracia Richard i Anthony Joseph postanowili przenieść swoje doświadczenie zdobyte na studiach projektowania produktów do własnej firmy. Ich entuzjazm dla innowacji przynosi co sezon nowe produkty i nowe atrakcyjne gamy kolorystyczne. Każdy pojedynczy produkt jest wynikiem rozwoju, który dążył do maksymalnego zwiększenia funkcjonalności, bezpieczeństwa i atrakcyjności wizualnej. Powstałe produkty budzą entuzjazm i przynoszą radość, nie tylko dzięki nowatorskiemu designowi, ale także dzięki zaskakującej praktyczności, którą pokochasz już od pierwszego użycia. Firma Joseph Joseph nie tylko zyskuje klientów w ponad 100 państwach, ale także co roku zdobywa wiele nagród i nominacji za projektowanie i innowacyjność. Wysoka sprzedaż i popularność produktów kuchennych pozwoliła projektantom przenieść swoją uwagę ponad blat kuchenny, a konkretyzując pod niego - do segmentu odpadów komunalnych i porządków. Dzięki temu klienci mogą teraz cieszyć się nie tylko designerskimi przyborami kuchennymi, ale także kompleksowym, zmiennym i inteligentnym rozwiązaniem w zakresie odpadów i recyklingu, które doskonale pasuje do nowoczesnego stylu życia. Joseph Joseph to już nie tylko gwarancja doskonałego designu i jakości, ale także możliwość zmiany stylu życia.

Parametry dodatkowe

Kategoria: Mycie naczyń
Gwarancja: 2 lata
Waga: 0.11 kg
Kolor: Zielony
Rodzaj produktu: Pielęgnacja sztućców
Margin: E
K překladu: CZ AUTO-PRO-title

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: