Łopatka szpatułka do ciasta szara Eva Trio Eva Solo

Kod: ES118062
77 zł
W magazynie (5 Szt)

Szpatułka do ciasta Eva Trio wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej i tworzywa sztucznego. Rękojeść ze stali nierdzewnej jest wystarczająco szeroka, aby zapewnić wygodny chwyt. Część użytkowa wykonana jest z elastycznego silikonu, dzięki czemu łatwo dopasowuje się do kształtów misek kuchennych.

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Seria Eva Trio składa się z wysokiej jakości naczyń kuchennych i przyborów kuchennych. Wzornictwo produktów jest proste i eleganckie. Te produkty o wysokiej profesjonalnej jakości przeznaczone są do codziennego użytku w domu. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów, będą one służyć przez długi czas. Nie należy jednak pozostawiać naczyń w bardzo gorących garnkach lub patelniach.

Tak jest właśnie łopatka do ciasta Eva Trio wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej i tworzywa sztucznego. Rękojeść ze stali nierdzewnej jest wystarczająco szeroka, aby zapewnić wygodny chwyt. Część użytkowa wykonana jest z elastycznego silikonu, dzięki czemu łatwo dopasowuje się do kształtów misek kuchennych.

  • Praktyczna szpatułka wykonana z tworzywa sztucznego i stali nierdzewnej
  • Nadaje się do zawieszenia
  • Można myć w zmywarce

Parametry dodatkowe

Kategoria: Naczynia kuchenne
Gwarancja: 2 lata
Waga: 0.1 kg
Kolor: Szary
Materiał: Stal nierdzewna
Właściwości: Można myć w zmywarce
Rodzaj produktu: Przybory kuchenne
Margin: A

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Dodaj komentarz
Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola:

Please log in again

We are sorry for interrupting your flow. Your CSRF token is probably not valid anymore. To keep your e-shop secure, we need you to log in again.

Thank you for your understanding.

Zaloguj sie