Świecznik na tealighty URBANIA CITY biały, Kähler

Kod: KHL693521
Marka: Kähler
263 zł
W magazynie (6 szt)
Wszyscy je kochają! Dlaczego? Dzieje się tak ze względu na przytulny, domowy i poetycki nastrój jaki te niewielkie fajansowe domki, lampiony z kolekcji URBANIA wprowadzają do wnętrza. Seria, inspirowana znanymi budowlami, została zaprojektowana przez Bache i Bendix Beckerpays. W towarzystwie świeczek typu tealight, dzięki oknom i drzwiom, domki URBANIA emanują pięknym światłem, będąc doskonałą ozdobą parapetu, biblioteczki, kominka czy komody.

Lampion URBANIA CITY został zaprojektowany jako rząd małych budynków, które mogą być częścią miejskiego placu, a dzięki dużym rozmiarom (21 x 20,5 x 8 cm) świecznik oferuje miejsce nie tylko na tealighty, ale także lampki LED lub zwykłe świece. Wybór zależy od Ciebie! Świecznik CITY świetnie sprawdzi się jako piękny element dekoracyjny na stole, komodzie czy regale, wprowadzając zachwycający świąteczny nastrój. Ręcznie wycinane otwory pomagają stworzyć przytulną atmosferę, eksponując blask świeczek tealight. Nowoczesny design tego lampionu doskonale komponuje się z innymi świecznikami z kolekcji.

Ceramiczne domki URBANIA są również świetnym prezentem i mogą stać samodzielnie, jednak szczególnie dobrze prezentują się w większej kolekcji, wprowadzając przytulność w długie grudniowe wieczory i tworząc świąteczny nastrój w Twoim domu na długo przed pierwszą gwiazdą Bożego Narodzenia.

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Główne korzyści:

  • elegancki design i klasyka
  • wprowadza do wnętrza przytulny klimat
  • świetny pomysł na prezent i świąteczną dekorację
  • przedmiot kolekcjonerski

Dodatkowe informacje:

  • wysokość: 21 cm
  • szerokość: 20,5 cm
  • głębokość: 8 cm
  • projektanci: Bache & Bendix Becker

Parametry dodatkowe

Kategoria: Świeczniki na tealighty
Waga: 0.81 kg
Kolor: Biały
Materiał: Ceramika
Rozmiar: 21 cm
Rodzaj produktu: Świecznik
Seria: Kähler Urbania
Margin: E
K překladu: CZ AUTO-PRO-title

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: