produkt nie jest już w sprzedaży

Świeca zapachowa Golden Grace maxi złota

szlachetna i dostojna woń pragnień

Opis produktu

Świeczka jest zapakowana w eleganckie, czarne papierowe pudełko.

Nietuzinkowa świeca zapachowa Golden Grace czeskiej marki Meadows została wykonana z ekologicznego sojowego wosku. Umieszczona w wyjątkowym, ręcznie dmuchanym szkle jest wprost małym dziełem sztuki w stylu urokliwej bohemy. Światło przebijające się przez złote, polerowane szkło, oczaruje Państwa zmysły magią stuletniej tradycji wyrobu szkła. Starannie wyselekcjonowany, owiany tajemnicą zapach, wniesie odrobinę nowoczesnej alchemii do każdego wnętrza. Wyprodukowano w Czechach, z miłością i z uśmiechem.

Zapach Golden Grace z unikatowej kolekcji Chic ukrywa się luksusowym, polerowanym złotym szkle.Wnieście Państwo do swoich domów podniosłą atmosferę, którą ukrywa w sobie połączenie jasnej skóry i wyrafinowanych tonów drogocennego drewna. Aksamitna tekstura świeczki podkreśla słodką nutkę miodu. Czas poddać się pragnieniom.

 • Świeca zapachowa maxi w eleganckim, czarnym papierowym pudełku
 • 4 knoty, masa 2500 g, czas palenia 150 godzin
 • Wykonana z ekologicznego sojowego wosku
 • Wosk nie pozostawia śladów na szkle
 • Zapachy komponowane są w znanej francuskiej perfumerii we Francji
 • Ręcznie wyśrodkowany knot ze 100% egipskiej bawełny
 • Perfekcyjne spalanie, knot nie pozostawia czarnych odprysków na wosku
 • Wytwarzane ręcznie, oryginalne czeskie szkło
 • Dmuchane za pomocą tradycyjnych, czeskich form w Kamenickim Szenowie
 • Luksusowa kolekcja Chic w błyszczącym szkle
 • Złoty kolor uzyskano, nakładając specjalną warstwę metalu
 • Po wypaleniu świecy zyskają Państwo ozdobny świecznik
 • Szklane opakowanie może zostać wykorzystane jako szklanka, wazon lub doniczka
 • Wyprodukowano w Czechach, produkt końcowy został wykonany w Pradze
 • 100% ręczne wykonanie, małe serie produkcyjne
 • Świeczki są dostępne w kilku rozmiarach i zapachach

Zalecenie:

Świeca będzie palić się dłużej i lepiej, jeśli zastosują się Państwo do poniższych wskazówek. Należy zawsze zapalać wszystkie knoty naraz.Podczas pierwszego użycia należy pozwolić świeczkom palić się przez przynajmniej 2 godziny, aby wosk rozpuścił się po całej powierzchni. Pięć minut po zgaszeniu świeczki, przed zastygnięciem wosku, należy wypośrodkować knoty. Przed każdym zapaleniem należy skrócić knot do 5 mm. Zgasić płomień, jeśli ogień zbytnio zbliży się do ścianki. Upewnić się, że świeczka została umieszczona na stabilnej i odpornej na ciepło powierzchni. Szkło po dłuższym czasie może się mocno nagrzewać. Nigdy nie gasić świeczki wodą. Nie dopuszczać do całkowitego wypalenia świeczki, bezpośredni kontakt szkła i płomienia może skutkować pęknięciem świecznika. Przed opuszczeniem pomieszczenia należy sprawdzić, czy świeczka została należycie zgaszona. Nie wolno ustawiać świecy w przeciągu lub w bliskości łatwopalnych materiałów. Nigdy nie zostawiać zapalonej świeczki bez nadzoru. Chronić przed dziećmi i zwierzętami.

Skład

Świece zapachowe Meadows są produkowane w Pradze, ze starannie wybieranych lokalnych i zagranicznych składników najwyższej jakości. Podstawą jest sojowy wosk, który nie pozostawia śladów. Knoty wykonane z naturalnej egipskiej bawełny zostały ręcznie wyśrodkowane. Gwarantują świetne palenie i nie pozostawiają czarnych fragmentów na wosku. Zapachy są komponowane w znanej perfumerii we Francji.

Jakość

Świeczki są tworzone w małych seriach, dzięki czemu kupujący dostaje produkt najwyższej jakości.

Szkło

Oryginalne, ręcznie dmuchane szkło Meadows jest małym dziełem sztuki wyprodukowanym w Czechach, przy użyciu stuletnich form pochodzących z Kamenickiego Szenowa. Dekoracja stwarza magiczną atmosferę również dzięki wielkiemu wyborowi kolorów. Co zapach, to inny świecznik, który pięknie współgra z zapachem.

Opakowanie

Minimalistyczne opakowanie podarunkowe z czarnego papieru o organicznej strukturze zostało wykonane w Czechach z odzyskiwanych materiałów. Klasyczne wykonanie podtrzymuje wyjątkowy design poszczególnych świeczek ukrytych wewnątrz.

Tradycja

Koncept marki Meadows opiera się na odnawianiu tradycji i tworzeniu nowych opowieści.

KOD: MW3009

Wyświetlić cały opis produktuSchować cały opis produktu