ZWILLING

Stalka ze stali chromowanej z oczkiem do zwieszenia 26 cm

  • 285,00 zł
  • na zamówienie
Do listy życzeń

Warianty produktu:

Następne kolory:

Kod: ZW32565261
Marka: ZWILLING
Kolor / wymiary: dł. 37 cm, długość stalki 26 cm / 10"
Materiał: rękojeść: plastik
stal chromowana
stal nierdzewna

Opis produktu

Stalka ze stali chromowanej ZWILLILNG umożliwia delikatne ostrzenie noży. Jest odporna na uszkodzenia. Plastikowa rączka ze wstawką ze stali nierdzewnej i oczkiem do zawieszenia.

Nawet najlepszy nóż traci z biegiem czasu swoją pierwotną ostrość. Dlatego konieczne jest regularne ostrzenie noży lub utrzymywanie ich ostrości. Przy użyciu właściwej techniki i ostrzałek lub stalek niemieckiej firmy ZWILLING J. A. Henckels to zadanie staje się proste. Stalki należy używać przed, ewentualnie po każdym użyciu noża.

Proste w użyciu:

  1. Ostrze należy trzymać pod ostrym kątem (około 15 – 20°) do stalki i na przemian przeciągać z jednej i z drugiej strony po powierzchni stalki, nie zmieniając przy tym siły nacisku.
  2. Czynność należy powtórzyć od 5 do 10 razy z każdej strony w zależności od ostrości noża.
  3. Podczas ostrzenia należy koniecznie utrzymywać kąt ostry i ostrzyć nóż na całej długości ostrza, od gardy aż po czubek.
  4. Szybkość ruchów nie odgrywa w procesie ostrzenia żadnej roli.

Použití ocílky

KOD PRODUCENTA: 32565-261

O firmie ZWILLING

ZWILLING

Firma ZWILLING z Solingen dzięki 300-letniej historii zdobyła sławę skali światowej. Jej asortyment zawiera kute noże i nożyczki, eleganckie naczynia nierdzewne, akcesoria kuchenne i przyborniki do manicure. Wieloletni sukces marki ZWILLING tkwi przede wszystkim w używaniu bardzo dobrej jakości materiałów i nowoczesnej technologii produkcji.