Składanie ostrzałka do noży Trasa ™ Joseph Joseph

Kod: JS10048
142 zł
W magazynie (1 Szt)

Wyzwanie dla projektantów Joseph Joseph : kompaktowa, ale w pełni funkcjonalna szlifierka

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Wyzwanie dla projektantów Joseph Joseph : kompaktowa, ale w pełni funkcjonalna szlifierka

Rozwiązanie: Młynek Rota

Kompaktową ostrzałkę można otworzyć przed użyciem - zakrzywiona rączka stanowi doskonałe oparcie dla dłoni. 2 rodzaje ceramicznych ściernic idealnie dopasowują ostrze noża, dzięki czemu jest ono nieskazitelnie gładkie, ostre i w najlepszym możliwym stanie.

  • Rozdrabniacz z grubą i drobną tarczą
  • Kompaktowy rozmiar
  • Antypoślizgowa
  • Nie nadaje się do noży ząbkowanych i ceramicznych
  • W przypadku zabrudzenia przetrzeć wilgotną ściereczką

Unowocześnianie zwykłych narzędzi kuchennych to cel firmy Joseph Joseph oraz jej projektantów od 2003 roku. Bracia Richard i Anthony Joseph postanowili wykorzystać swoje doświadczenie zdobyte na studiach projektowania produktów we własnej firmie. Ich entuzjazm dla innowacji przynosi co sezon nowe produkty oraz nowe atrakcyjne serie barw. Każdy pojedynczy produkt jest wynikiem rozwoju, który dążył do maksymalnego zwiększenia funkcjonalności, bezpieczeństwa i atrakcyjności wizualnej. Powstałe produkty budzą entuzjazm i przynoszą radość, nie tylko dzięki nowatorskiemu designowi, ale także dzięki zaskakującej praktyczności, którą pokochasz już od pierwszego użycia. Firma Joseph Joseph nie tylko zyskuje klientów w ponad 100 państwach, ale także co roku zdobywa wiele nagród i nominacji za projektowanie i innowacyjność. Wysoka sprzedaż i popularność produktów kuchennych pozwoliła projektantom przenieść swoją uwagę ponad blat kuchenny, a konkretyzując pod niego - do segmentu odpadów komunalnych i porządków. Dzięki temu klienci mogą teraz cieszyć się nie tylko stylowymi przyborami kuchennymi, ale także kompleksowym, zmiennym i inteligentnym rozwiązaniem w zakresie odpadów komunalnych i recyklingu, który doskonale wpisuje się w nowoczesny styl życia. Joseph Joseph to już nie tylko gwarancja doskonałego designu i jakości, ale także możliwość zmiany stylu życia.

Parametry dodatkowe

Kategoria: Szlifierki i ostrzałki
Gwarancja: 2 lata
Waga: 1 kg
Rodzaj produktu: Ostrzenie noży
K překladu: CZ AUTO-PRO
Margin: A

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Dodaj komentarz
Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola:

Please log in again

We are sorry for interrupting your flow. Your CSRF token is probably not valid anymore. To keep your e-shop secure, we need you to log in again.

Thank you for your understanding.

Zaloguj sie