Tasak Smakosz 17,8 cm oraz ostrzałka do noży Twin Sharp Zwilling
Kod: ZW36130001Opis szczegółowy produktu
OPIS
Zestaw zawiera ostrzałkę do noży i tasak do mięsa firmy Zwilling. Nóż posiada ostrze wykonane ze specjalnej stali o zrównoważonym połączeniu chromu i węgla, co jest sekretem produkcji stali premium. Stal posiada twardość 57 HRC (skala Rockwella) i jest hartowana lodem przy użyciu technologii zwanej. FRIODUR, który sprawia, że ostrze jest odporne na korozję, elastyczne i zachowuje długotrwałą ostrość. Tasak jest używany głównie w kuchni azjatyckiej do siekania mięsa, w tym kości, lub dużych kawałków warzyw.
Twin Sharp jest praktyczny i bardzo łatwy w użyciu. Idealnie nadaje się do przywracania pierwotnej ostrości nożom. Umieść ostrzałkę na płaskiej powierzchni roboczej, chwyć za zakrzywioną plastikową część i przejedź ostrzem 4 do 5 razy wzdłuż otworu w kształcie litery V ostrzałki. Długość ostrzałki wynosi 16,5 cm.
SPECYFIKACJA
Pakiet zawiera:
1 x tasak do mięsa, długość ostrza 17,8 cm
1 x Ostrzałka do noży, długość 16,5 cm
Materiał: stal nierdzewna (ostrze noża), tworzywo sztuczne (rękojeść noża, korpus ostrzałki)
Kolor: srebrny, czarny
Gwarancja: 50 lat na ostrze, pozostałe części 2 lata
ZALETY I WADY
![]() |
Ostrze noża wykonane jest ze specjalnej stali nierdzewnej, która jest hartowana lodem dla długotrwałej ostrości, odporności na rdzę i elastyczności. Idealne wyważenie ostrza zapewnia doskonałe cięcie i łatwą obsługę. Wygodna nitowana rękojeść noża ma ergonomiczny kształt. Ostrzałka idealnie nadaje się do łatwego przywracania ostrości nożom. Bardzo łatwy w użyciu i szybkie rezultaty. |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Noże rzeźnika |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| Waga: | 1 kg |
| EAN: | 4009839377365 |
| Rozmiar: | 18 cm |
| Długość ostrza: | 18 cm |
| Liczba części: | 1 ks |
| Rodzaj produktu: | Nóż japoński i Santoku |
| Seria: | ZWILLING Gourmet |
| Margin: | E |
| Producent: | ZWILLING |
| Margin-category: | B |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
