Nóż Santoku BAMBOO Samura 14 cm

Kod: SMRSNBNSU4
143 zł
W magazynie (1 Szt)

Mały nóż Samura Santoku ma taką samą liczbę funkcji jak klasyczny nóż Santoku. Jest przeznaczony przede wszystkim do krojenia w plastry, cięcia i porcjowania żywności. Dzięki mniejszym rozmiarom i niewielkiej wadze doskonale nadaje się również do dłuższej pracy. Dzięki przesuniętemu do przodu środkowi ciężkości nie trzeba wkładać tyle wysiłku podczas pracy, a jednocześnie nóż sprawia wrażenie całkowicie niezależnego. Stylowy design i wysokie właściwości higieniczne pozwalają na używanie noża nawet w ramach HoReCa.

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Noże Samura wykonanez najlepszej japońskiej i szwedzkiej stali, hartowanej do 58 - 61 HRC. Ostrza mają japoński kształt i łagodne zwężenie od czubka, co zapewnia im fantastyczną wydajność cięcia. Noże Samura są ostrzone pod kątem 17 stopni. Jest to więcej niż w przypadku noży japońskich, ale mniej niż w przypadku noży europejskich. Do produkcji uchwytów użyto najlepszych, nowoczesnych materiałów: Micarta, G10, drewno stabilizowane, tworzywo sztuczne z delikatną powierzchnią, Kraton i kompozyty.

Mały nóż Samura Santoku ma taką samą liczbę funkcji jak klasyczny nóż Santoku. Jest przeznaczony przede wszystkim do krojenia w plastry, cięcia i porcjowania żywności. Dzięki mniejszym rozmiarom i niewielkiemu ciężarowi doskonale nadaje się również do długotrwałej pracy. Dzięki przesuniętemu do przodu środkowi ciężkości nie trzeba wkładać tyle wysiłku podczas pracy, a jednocześnie nóż sprawia wrażenie całkowicie niezależnego. Stylowy design i wysokie właściwości higieniczne pozwalają na używanie noża nawet w ramach HoReCa.

Główne zalety noży Samura:

  • wykonane z najlepszej japońskiej i szwedzkiej stali, hartowane do 58 - 61 HRC
  • fantastyczna wydajność cięcia dzięki japońskiemu kształtowi ostrza i delikatnemu zwężeniu od czubka
  • kąt ostrzenia 17 stopni (tj. większy niż w przypadku noży japońskich, ale mniejszy niż w przypadku noży europejskich)
  • rękojeści wykonane z najlepszych nowoczesnych materiałów: micarta, G10, drewno stabilizowane, tworzywo sztuczne z delikatną powierzchnią, Kraton i kompozyty.

Specyfikacja produktu:

  • Długość całkowita: 24,7 cm
  • Długość ostrza: 14 cm
  • Waga: 67 g
  • Materiał ostrza: stal nierdzewna
  • Materiał rękojeści: stal nierdzewna
  • Zalecane jest mycie ręczne

Parametry dodatkowe

Kategoria: Noże japońskie i noże Santoku
Gwarancja: 2 lata
Waga: 0.1 kg
Długość ostrza: 14 cm
Kolor: Srebrny
Materiał: Stal nierdzewna
Rodzaj produktu: Nóż Santoku
Rozmiar: 14 cm
Margin: E

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Dodaj komentarz
Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola:

Please log in again

We are sorry for interrupting your flow. Your CSRF token is probably not valid anymore. To keep your e-shop secure, we need you to log in again.

Thank you for your understanding.

Zaloguj sie