Rondel SNACK SET 12 cm, Fissler

Kod: FS816612100
Marka: Fissler
179 zł –12 %
Rondel SNACK SET 12 cm, Fissler
179 zł –12 % 156 zł
W magazynie (5 Szt)

Naczynie Fissler snack set jest przeznaczone dla mniejszych domów. Mała objętość garnka pozwala na przygotowanie 1-2 porcji, a gotowanie jest dzięki temu ekonomiczne. Rozmiar garnka powinien zawsze iść w parze z ilością porcji, które zamierzasz ugotować. Z Fissler snack set możesz umeblować swoją pierwszą kawalerkę, dom singla lub sprawić przyjemność osobie starszej lub nowożeńcom.

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Naczynie Fissler snack set jest przeznaczone dla mniejszych domów. Mała objętość garnka pozwala na przygotowanie 1-2 porcji, a gotowanie jest dzięki temu ekonomiczne. Rozmiar garnka powinien zawsze iść w parze z ilością porcji, które zamierzasz ugotować. Z Fissler snack set możesz umeblować swoją pierwszą kawalerkę, dom singla lub sprawić przyjemność osobie starszej lub nowożeńcom.

  • Mała objętość i wysoka jakość wykonania
  • Zewnętrzny polerowany wygląd i wewnętrzna gładkia satynowa powierzchnia
  • Nierdzewne naczynia wykonane z uszlachetnionej stali nierdzewnej 18/10
  • Doskonała przewodność cieplna dna
  • Wygodny uchwyt - nie musisz używać rękawic kuchennych
  • Odporny na ścieranie, odporny na zarysowania
  • Zakrzywiona, szersza krawędź zapewnia czyste wylewanie bez ściekania
  • Podstawa SuperThermic odpowiednia do wszystkich źródeł ciepła, w tym indukcji
  • Może być używany w piekarniku
  • Nadaje się do zmywarki

Rondel snack set wykonany jest ze stali nierdzewnej 18/10 (18% chromu, 10% niklu, 72% stali), bardzo łatwej do czyszczenia, higienicznej i wyjątkowo odpornej na korozję. Uchwyt pozostaje chłodny podczas całego procesu gotowania. Wyprofilowany, szerszy brzeg naczynia zapewnia bezpieczne przelewanie jedzenia.

Idealnie płaskie dno SuperThermic jest odpowiednie do stosowania na wszystkich źródłach, w tym na indukcji. Ciepło rozprowadzane jest równomiernie, a gotowanie jest efektywne pod względem czasu i energii. Wewnętrzna powierzchnia naczynia jest idealnie gładka i łatwa do czyszczenia. Połączenie między dnem a ścianami jest w naczyniach Fissler zawsze wypełnione, bez żadnych pustych przestrzeni. Przejście między dnem a ściankami jest zaokrąglone - docenisz to szczególnie podczas mieszania gęstej zawartości, kiedy trzeba dokładnie wymieszać składniki łyżką kuchenną.

Nasze wskazówki dotyczące energooszczędnego gotowania: Aby gotować energooszczędnie, należy znaleźć odpowiedni poziom intensywności grzania. Potrawy w garnku powinny być gotowane tylko delikatnie, z niewielką ilością wydostającej się pary. Zbyt duża ilość pary sygnalizuje konieczność obniżenia temperatury!

Co 3 sekundy, na całym świecie zostaje sprzedany jeden produkt Fissler!

Fissler GmbH jest największym niemieckim producentem artykułów gospodarstwa domowego i przyborów kuchennych . Poprzez swoje biura sprzedaży działa na wszystkich kontynentach świata w ponad 80 krajach. Etykieta "Supermarka z Niemiec" słusznie plasuje Fisslera wśród najbardziej wpływowych brandy. Silny nacisk na innowacje i rozwój przez wiele dziesięcioleci słusznie przyczynia się do wytwarzania produktów, które pozwalają doświadczyć często nudnych procesów technologicznych w zabawny i nowy sposób. Każdego roku klienci z niecierpliwością czekają na nowe produkty, które dostarczą im rozrywki. Fissler jest pionierem nowych trendów, o czym świadczą liczne patenty i nagrody za design. Warto również wspomnieć o zarządzaniu kontrolą, która przebiega przez cały proces produkcyjny według ściśle określonych standardów. Nowoczesne technologie produkcji i nowe narzędzia kontroli gwarantują najwyższą jakość. Przez ponad 170 lat firma Fissler opierała się na 3 kluczowych filarach - technologicznym know-how, doskonałej produkcji i wielkiej sile innowacji. Wszystkim 700 pracownikom przyświeca jeden cel - produkt dostosowany do potrzeb klienta. Gotowanie musi zachwycać naszych klientów! Made in Fissler (Niemcy)

Parametry dodatkowe

Kategoria: Rondle
Gwarancja: 2 lata
Waga: 0.48 kg
Kolor: Srebrny
Materiał: Stal nierdzewna
Rozmiar: 12 cm
Właściwości: Nadaje się do piekarnika
Rodzaj produktu: Rondel
Margin: E
K překladu: CZ AUTO-PRO-title

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: