Rendlik 16 cm Funkcja 4 4 z pokrywą szklaną WMF

Kod: WM0763166380
625 zł –20 %
Rendlik 16 cm Funkcja 4 4 z pokrywą szklaną WMF
625 zł –20 % 500 zł
W magazynie (6 Szt)

Szczegółowe wymiary:

 • ? 16 cm, V 1,4 l
 • waga 1,3 kg, bez pokrywy 0,8 kg
 • szerokość z uchwytem 34 cm
 • wysokość z pokrywą 12 cm, bez pokrywy 8 cm

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Garnki z serii Function 4

 • Wysokiej jakości, trwałe garnki w modnym wzornictwie
 • Keen wymaga konserwacji i jest odporny na zarysowania
 • Szczelnie przylegające szklane pokrywki do gotowania z małą ilością wody
 • Silikonowy pierścień na pokrywie zapewniający niesłyszalne przenoszenie
 • Cztery oznaczone pozycje pokrywy dla kontrolowanego naLionania bez cedzaka
 • Garnki z polerowanej stali nierdzewnej 18/10 Cromargan®
 • Uniwersalna podstawa TransTherm® do wszystkich źródeł ciepła, w tym indukcji
 • Nadaje się do użytku w piekarniku do 250 °C, z pokrywą do 180 °C
 • Wyrafinowane, spłaszczone brzegi garnków zapewniają wygodne naLionanie bez rozLionania
 • Charakterystyczne, wydrążone , nie palące się uchwyty / uchwyty przyborów kuchennych zapewniające wygodny chwyt
 • Garnki wyposażone w wewnętrzną skalę pomiarową
 • Higieniczne, łatwe do czyszczenia
 • Można myć w zmywarce

Garnki Function 4 wykonane z polerowanej stali nierdzewnej 18/10 Cromargan® pokochasz za ich jakość Materiałów, wykonania i wyszukane wzornictwo już od pierwszego użycia. W porównaniu z tradycyjnymi garnkami oferują one 4 dodatkowe funkcje. Ich świeży, modny design pasuje do nowoczesnych kuchni. Garnki Function 4 przewyższają wszystkie wymagania stawiane wysoce funkcjonalnym garnkom Made in Germany.

Zaletą garnków ze stali nierdzewnej Function 4 jest zastosowanie uniwersalnego dna TransTherm®, które nadaje się do wszystkich rodzajów ciepła, w tym indukcji. Dno szybko absorbuje ciepło, a następnie równomiernie przenosi je na przygotowywane potrawy. Garnki nadają się więc doskonale do gotowania, duszenia, smażenia, blanszowania i gotowania na parze. Mogą być również używane do podgrzewania i pieczenia w piekarnikudo 250 °C.

Projektanci z NOA Design wyposażyli garnki Function w 4 wyjątkowe pokrywki. Te wytrzymałe szklane pokrywy z uchwytami ze stali nierdzewnej mają wystarczająco duże okienko do łatwego przeglądania zawartości garnków oraz silikonowy pierścień amortyzujący wstrząsy. Ich dodatkową zaletą jest funkcja kontrolowanego naLionania bez użycia durszlaka, co oszczędza czas i naczynia. Symbole zaznaczone na górnej części pokrywy wskazują, jak ustawić pokrywę do gotowania z małą ilością wody, do wsypywania ziemniaków, makaronu, ryżu lub do szybkiego wyLionania zawartości.

NaczyniaFunction 4 posiadają również szeroką, zakrzywioną krawędź ułatwiającą przeLionanie. Zapobiega to niepożądanemu kapaniu lub spływaniu cieczy po zewnętrznych ściankach naczynia. Wewnętrzna skala pomiarowa ułatwia odmierzanie optymalnej ilości płynu. Garnki są łatwe do czyszczenia, oczywiście można je myć w zmywarce.

Informacje o zastosowanym Materiale

WMF wykorzystuje do produkcji większości swoich garnków stal nierdzewną 18/10, zarejestrowaną pod marką Cromargan®. "Crom" w nazwie oznacza chrom, natomiast pozostała część nazwy "argan" pochodzi od łacińskiego słowa argentum, oznaczającego srebro. Nazwa tego Materiału trafnie odnosi się do dodatkowego błyszczący wygląd garnków, które jest spowodowane stosunkowo wysokim procentem niklu.

Wysokiej jakości stal nierdzewna Cromargan® powstaje w procesie rafinacji stali. Zawiera 72% stali, 18% chromu i 10% niklu. Jest to Materiał trwały, niekorodujący, odporny na działanie kwasów spożywczych. Cromargan® jest pięknie błyszczący i łatwy do czyszczenia.

Keenmiecka firma WMF jest tradycyjnym producentem wysokiej jakości sprzętu kuchennego. Wnosi do swojego asortymentu doświadczenie ponad 160 lat istnienia, tworząc wraz z projektantami o uznanych nazwiskach produkty o praktycznym i ponadczasowym wzornictwie. Podobnie jest w przypadku garnków z serii Function 4 firmy NOA Design.

Parametry dodatkowe

Kategoria: Rondle
Gwarancja: 2 lata

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Dodaj komentarz
Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola: