Eva Solo

Ramekin z pokrywką Legio Nova

  • 144 zł
  • w magazynie 3 szt.
Do listy życzeń

Warianty produktu:

Następne kolory:

Kod: ES887269
Marka: Eva Solo
Seria: Eva Solo Legio Nova
Designer: Ole Palsby
Kolor / wymiary: Ø 8,4 cm, wys. 5,7 cm
Materiał: można trzymać w zamrażalniku do -70°C
można używać w mikrofalówce
nadaje się do zmywarki
nadaje się również do piekarnika
porcelana

Opis produktu

Ramekin z pokrywką Legio Nova dzięki swojemu uniwersalnemu designowi znajdzie w kuchni szerokie zastosowanie. Pokrywka umożliwi przechowywanie np. orzeszków czy cukierków. Można jej użyć również do zapiekania i serwowania porcji warzyw czy innych dodatków. Sprawdzi się też jako cukierniczka czy pojemnik na przyprawy. Pięknie będzie się prezentować również jako elegancki pojemnik na biżuterię.

O porcelanie Legio Nova w skrócie:

  • Wyprodukowana z wysokiej jakości szkliwionej porcelany.
  • Naczynia nadają się do użycia w piekarniku, kuchence mikrofalowej i zamrażalniku.
  • Jeżeli chcą Państwo zapiec lub ogrzać potrawę w tym samym naczyniu, w którym zostało zamrożone, proszę włożyć je do chłodnego (nierozgrzanego) piekarnika.
  • Nie jest przeznaczona do użytku na bezpośrednich źródłach ciepła, jak np. kuchenka gazowa lub elektryczna.
  • Wszystkie produkty z porcelany Legio Nova można myć w zmywarce.
  • Gwarancja na porcelanę 10 lat!

Porcelana Legio Nova to czyste linie i wyrafinowany relief z wysokiej jakości szkliwionej porcelany. Atrakcyjny design serii efektownie podkreśla piękno serwowanych potraw.

Dzięki zasadzie stworzenia asortymentu naczyń o kompatybilnych rozmiarach możliwe jest łączenie porcelany Legio Nova z różnymi produktami z serii Legio®, Amfio i CLASSIC. Znajdą Państwo tutaj ulubione naczynia o okrągłych i owalnych kształtach.

KOD PRODUCENTA: 887269

O firmie Eva Solo

Eva Solo

Duńska firma Eva Solo od roku 1913 dostarcza na rynek produkty, które szczycą się wysoką jakością i wyjątkowo przemyślanym, funkcjonalnym designem.

Ulepszamy dla Was Kulinę!

Obecnie przebiegają kluczowe zmiany w naszej administracji magazynowej w celu jeszcze szybszego przetwarzania Waszych zamówień. W związku z tym wysyłka wszystkich paczek jest zawieszona do 4.6.2020. Dziękujemy za wyrozumiałość!