Prezenty dla miłośników designu

Popis

Prezenty dla miłośników designu

Prezent dla każdego, kto lubi otaczać się pięknem. Projektowanie sztuki użytkowej to ulubione wyzwanie najlepszych światowych projektantów. Stworzenie przedmiotu, który łączy w sobie funkcjonalność, piękno i ideę jest najwyższą dyscypliną projektowania. A także pięknym prezentem.

 

Deska do krojenia, której nie będziesz chciał chować

UBRD - młoda czeska firma z przedgórza Brdy połączyła siły z projektantem Petrem Novagu i zdobyła nagrodę iF Design Award 2019 za kolekcję desek do krojenia i stojaków. desek do krojenia i stojaków. Ciemnobrązowe drewno orzecha amerykańskiego z purpurowym odcieniem nadaje produktom luksusowy wygląd, który zdominuje każdą kuchnię. Lekki skos z jednej strony nawiązuje do kształtu czeskiej flagi narodowej i jest również praktyczną cechą do zbierania pokrojonego jedzenia lub okruchów.

Popis

Ikoniczne dzieła światowego designu

Projektanci włoskiej marki Alessi uwielbiają się bawić. Wybierają zwykłe, praktyczne przedmioty domowe i przekształcają je w wyrafinowane designerskie zabawki o doskonałej funkcjonalności. Uwielbiają ironię, zaskoczenie i dowcip. Na przykład celowo "niepoprawna" zapalniczka Alessi Firebird wciąż budzi emocje, 30 lat po tym, jak ujrzała światło dzienne. Dlatego kreacje Alessi są popularnymi prezentami. Praktyczne przedmioty codziennego użytku, które są piękne i bawią.

Popis Popis Popis

Klejnot domu

Pierwszy na świecie ekspres do kawy. Który od roku 1905, kiedy to ujrzał światło dzienne, jest doskonalony przez włoską markę La Pavoni. Podstawa ze stali nierdzewnej i mosiądzu jest niezmienna. Tak samo jak tradycyjny sposób parzenia idealnej filiżanki espresso za pomocą pociągnięcia dźwigni. Można jednak wybrać luksusowe wykończenie z miedzią, złotem, elementami drewna lub dumnym orłem na szczycie. Ten ekspres do kawy to deklaracja stylu i dostępu do czasu i rzeczy. W życiu dobrych żeczy nie przyśpieszymy a przedmioty wysokiej jakości są ponadczasowe i zachowują piękno na długie lata.

Popis

Barwna paleta jego/jej stylu

Kolory nadają nastrój i mogą w znacznym stopniu przyczynić się do stworzenia odpowiedniej atmosfery. Jeśli obdarowywany jest miłośnikiem designu, z pewnością dopasuje swoje wnętrze do określonej palety odcieni. Jeśli nie jesteś pewien, czy trafisz dobrze, neutralna czerń lub biel, lub odwrotnie, unikalne produkty w ulubionym kolorze, które rozjaśniają neutralną paletę wnętrz.

Popis PopisPopis