Prezent dla niego 2023

Prezent dla mężczyzny

Co by chciał dostać? Lot na księżyc? Najnowsze Ferrari? Zdobycie Mount Everestu? Właściwie będzie zachwycony każdym prezentem, który świadczy o tym, że o nim pamiętasz. Prezent, który sprawi, że poczuje się wyjątkowo. Dla siebie i dla ciebie.

 

Uwolnienie męskiego potencjału

Większość kobiet potwierdzi, że mężczyzna w kuchni jest seksowny. Pamiętaj więc o nim, ale pomyśl też o sobie. :-) Wspieraj go w tym, co sprawia mu przyjemność. Rozbudź w nim pasję.Tego typu prezent nie doceni mężczyzna, który potrafi tylko parzyć herbatę, ale większość współczesnych mężczyzn faktycznie lubi gastronomię. W Kulina wiemy o tym co nieco...

 

MASTERCHEF

Co wznosi jego umiejętności kulinarne na wyżyny? Patelnia WMF Profi Resist. Czy ktoś mógłby mu się teraz oprzeć?

TATA ROKU

Czy znasz przepis na szczęście kochającego taty? Radosne maluchy. Z patelnią do naleśników de Buyer zyska moce superbohatera. Podarte naleśniki
nie mają szans.

ROMANTYK

Śniadanie do łóżka? Poczekasz chwilkę, ale będzie warto. Kawa na kliknięcie już nie. Przecież on jest precyzyjny i wie, że dobre rzeczy wymagają czasu. Dźwigniowy ekspres do kawy podbije jego i Twoje serce.

SMAKOSZ

Delektuje się dobrym winem tak samo jak życiem. Otwarcie butelki dobrego wina jest jak odblokowanie 13. komnaty. Czy ma właściwy klucz?

Każdy prawdziwy mężczyzna powinien mieć nóż!

Czy raczej szablę? Wyciąga ją dwa razy do roku, a do treningu niejedna butelka się przyda. Za to radość będzie bezcenna.Czy to właśnie szablowanie nie jest jego " kieliszkiem bąbelków"? Zapewniamy, że oczy mu się zaświecą na widok jednego z tych cudeniek.

NOŻE FORGED

Połączenie japońskiego kunsztu i holenderskiego zamiłowania do piękna i detali, aby stworzyć nóż, który przetnie lód i jest piękny dla oka. Najpopularniejszym zestawem jest seria Brute dla prawdziwych twardzieli.

NOŻE LAGUIOLE

Holenderska marka Laguiole specjalizuje się w luksusowych zestawach upominkowych dla mężczyzn. Ostre noże do steków, wyrafinowane zestawy dla miłośników serów, z rękojeściami wykonanymi ze szlachetnego drewna.

SCYZORYKI

Może i jest menadżerem, ale w środku ma duszę miłośnika lasu. Albo po prostu wie, że ultralekki scyzoryk powinien znaleźć się w kieszeni garnituru razem z wizytownikiem. Funkcjonalne akcesorium do towarzystwa lub na wypady w plener, które nie ustępuje pod względem ostrości oraz świadczy o dobrym guście właściciela..

NOŻE DO STEKÓW

Czy potrzebuje ich? W imieniu wszystkich mięsożerców mówimy TAK! Koniec ze skalpowaniem steków tępymi nożami. Sztućce do steków doceni każdy smakosz.

 

 

Mięso to nie jest żadna sztuka
(To znaczy, jeśli się je zmierzy)

Termometr do mięsa Meater jest hitem w Kulinie. Nie ma się czemu dziwić. Ponieważ jest naprawdę inteligentny.Z modelem Plus z rozszerzonym zasięgiem Bluetooth do 50 m, możesz na bieżąco kontrolować mięso nawet w piwnicy czy ogrodzie, a do tego możesz wybrać tryb ręczny lub automatyczny - albo wybierz rodzaj mięsa w ustawieniu automatycznym, lub ustaw dokładną temperaturę i czas według własnych upodobań. Idealny prezent dla każdego smakosza.