Pokrywki do patelni

1 pozycji razem
Pokrywka do garnka TWIN SPECIALS 32 cm, Zwilling
265 zł –7 %
246 zł
ZW40990832

Pokrywka do patelni

Czy potrzebujesz pokrywki do patelni?

Chociaż większość patelni jest dostarczana bez pokrywki, możesz jej potrzebować, jeśli chcesz:

  • doprowadzić coś do wrzenia lub do wrzenia
  • zatrzymują ciepło i wilgoć
  • gotują szybciej i w rezultacie zużywają mniej energii
  • utrzymuj kuchnię w czystości, ponieważ pokrywka patelni zapobiega rozpryskiwaniu się olejów ze smażenia i pokrywaniu ścian i blatów kuchennych tłustymi plamami

Jeśli potrzebujesz pokrywki do swojej patelni, upewnij się, że zmierzyłeś średnicę patelni (od wewnętrznej krawędzi) i kup pokrywkę odpowiadającą temu obwodowi.

Do wyboru są szklane lub metalowe pokrywki o różnych kształtach i rozmiarach. Przezroczyste, szklane pokrywki do patelni, które oferujemy w sklepie Kulina, ułatwiają kontrolowanie procesu gotowania, a niektóre z nich mają specjalne otwory, które umożliwiają wydostawanie się pary i ciepła. Możesz także wybrać metalową pokrywkę do patelni, jeśli będzie ona lepiej pasować do Twojego zestawu patelni. A jeśli szukasz uniwersalnej pokrywki, która będzie odpowiednia do patelni o różnych średnicach, możesz również wybrać uniwersalną pokrywkę ochronną, która zapobiega rozpryskiwaniu się tłuszczu podczas smażenia i utrzymuje kuchnię w czystości bez względu na średnicę garnka lub patelni.

Jeśli chcesz mieć pewność, że Twoja kuchnia pozostanie czysta i ładna przez długi czas, sprawdź również naszą ofertę trójnogów i tekstyliów kuchennych, które sprawią, że Twoja kuchnia będzie wyglądać stylowo i dobrze zorganizowana.