pojemniki na lód

4 pozycji razem

Wiaderka z lodem - do napojów orzeźwiających

Co to są wiaderka na lód i do czego służą?

kubełek na lód na lód to pojemnik przeznaczony do przechowywania lodu. Można je znaleźć w różnych kształtach i wzorach i są zwykle wykonane ze stali nierdzewnej. Lód służy do chłodzenia i odświeżania napojów.

Wiaderka do lodu są często używane na imprezach, spotkaniach i przyjęciach, na których podawane są napoje, ale mogą być również używane prywatnie w domu. Podstawową funkcją kubełek na lódna lód jest utrzymywanie chłodu dzięki podwójnym ściankom, które podwajają czas przechowywania lodu. Lód pozostanie zamrożony przez wiele godzin, a technologia podwójnych ścianek zapewnia, że nie będzie się pocił.

Na stronie Kulina oferujemy wiaderka do lodu wysokiej jakości i skuteczności od zaufanych producentów, takich jak Eva Sola, House Doctori Stelton. Wiaderka te są często dostarczane wraz z (lub mogą być używane z) szczypce do lodu do pobierania lodu z wiaderka. Do przygotowania lodu mogą być również potrzebne foremki do kostek lodu, które również można znaleźć na stronie Kulina.

Jakie napoje najlepiej podawać z lodem?

W zależności od pory roku, pogody i przepisu wystarczy podawać napoje z lodem. Poniżej znajdziesz kilka napojów, które z pewnością skorzystają na podawaniu ich z lodem:

  • Woda: W upalny dzień dodanie lodu do wody może sprawić, że będzie ona bardziej nawodniona i przyjemna.
  • Napoje gazowane: Idealnie jest podawać napoje gazowane, takie jak woda sodowa lub gazowana, na zimno i z lodem, ponieważ połączenie to może wzmocnić ich smak i musowanie.
  • Piwo: W niektórych krajach, zwłaszcza tych o wysokich temperaturach, lekkie piwa, takie jak lagery lub pilznery, często są dostarczane z lodem.
  • Wino: Białe wino i różowe są często podawane na zimno, a dodanie lodu może pomóc w utrzymaniu odpowiedniej temperatury serwowania.
  • Koktajle: Wiele koktajli, w tym margarity, mojito i daiquiri, jest zwyczajowo podawanych z lodem. Lód może zrównoważyć smak poprzez zmniejszenie mocy alkoholu.

Ogólnie rzecz biorąc, napoje, które są zwykle pite na zimno i korzystają z chłodzącego efektu lodu, są idealne do podawania z lodem.

Powinieneś także zapoznać się z naszymi chłodziarkami do butelek, shakerami i korkociągami, aby zapewnić bezproblemową obsługę baru. Aby dowiedzieć się, co podarować przyjacielowi lub współpracownikowi, który lubi pić wino, zapoznaj się z naszymi pomysłami na prezent dla miłośników wina.