Patelnie do naleśników

9 pozycji razem
Patelnia do naleśników 20 cm, stal, de Buyer
112 zł –23 %
86 zł
DB530320
Patelnia do placków MINERAL B 26 cm, de Buyer
389 zł
DB571526
Patelnia do naleśników 24 cm, stal, de Buyer
124 zł –22 %
96 zł
DB530324
Patelnia do omletów MINERAL B 20 cm, de Buyer
239 zł
DB561120

Patelnie do naleśników - dla radości jedzenia

Patelnie do naleśników to idealne narzędzia dla wszystkich miłośników naleśników i fanów słodkich śniadań. Dobra patelnia do naleśników może być też niezastąpionym kuchennym pomocnikiem wszystkich rodziców dzieci, które o niczym innym jak naleśnikach na śniadanie nawet nie usłyszą (sprawdź, jakie patelnie do naleśników rodzice najczęściej kupują w sklepie Kulina i zobacz nasze bestsellery w tej kategorii tutaj)

Co to jest patelnia do naleśników?

Patelnia do naleśników to inspirowana kuchnią francuską płaska patelnia, która umożliwia przygotowanie pysznych naleśników w zaledwie kilka minut. Patelnia do naleśników charakteryzuje się zazwyczaj tym, że:

  • okrągłe, cienkie i ciężkie dno zapewnia stałe ciepło i równomierne gotowanie
  • płytkie krawędzie
  • nieprzywierająca powierzchnia
  • długi uchwyt

Płaska konstrukcja patelni i długi uchwyt ułatwiają rozprowadzanie ciasta (najlepiej za pomocą łopatki do naleśników) i odwracanie naleśników za pomocą szpatułki.

Co jeszcze można przygotować na patelnia do naleśników?

Patelnia do naleśników może być używana nie tylko do przygotowywania delikatnych naleśników, naleśników, omletów lub tortilli, ale także do smażenia mięs, gotowania ryb i podsmażania warzyw. Jeśli wybierzesz patelnię nadającą się do piekarnika, będziesz mógł jeszcze bardziej rozszerzyć zakres swoich potraw.

Dlatego w Kulina oferujemy szeroki wybór patelni do naleśników, a także patelni do omletów wykonanych ze stali, aluminium lub żeliwa. Jesteśmy pewni, że pomogą Ci przygotować idealne, cienkie naleśniki, gdy tylko będziesz mieć ochotę na coś słodkiego lub wytrawnego na śniadanie, lunch lub kolację. Do naszych ulubionych należą legendarne żeliwne patelnie do naleśników francuskiej marki de Buyerktóra specjalizuje się w doskonałych naleśnikach i wysokiej jakości patelniach do gotowania. Ich patelnie nadają się do wszystkich rodzajów kuchenek, a jeśli wolisz stalową patelnia do naleśników do naleśników, sprawdź ich serię Mineral B Element, wśród której znajdziesz patelnie do naleśników, które przetrwają całe życie.

Zapoznaj się również z naszą ofertą patelni do naleśników, które sprawią, że Twoje dzieci będą jeszcze szczęśliwsze i przeczytaj nasz kompletny przewodnik po patelniach tutaj.