Wok NATURAL FORCE G2661972 26 cm, Tefal

Kod: TEFG2661972
Marka: Tefal
197 zł
W magazynie (3 Szt)

Odkryj patelnię Tefal Natural Force, należącą do nowej serii niezbędnych przyborów kuchennych, dzięki którym zdrowe gotowanie staje się możliwe każdego dnia. Inspirowana naturą linia Natural Force wykorzystuje nową Mineralia+, niezwykle trwałą powierzchnię nieprzywierającą, która łączy w sobie naturalne minerały i doskonałe właściwości nieprzywierające, umożliwiając gotowanie w niskiej zawartości tłuszczu z długotrwałą wytrzymałością. Patelnia jest wyposażona w najnowsze innowacje firmy Tefal: wskaźnik Thermo-Signal™ zapewniający prawidłowe rozpoczęcie gotowania oraz innowację Thermo-Fusion+™ zapewniającą szybkie i równomierne gotowanie.

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Odkryj nowy wok Natural Force, którego nie powinien przegapić żaden kucharz. Posiada powierzchnię Mineralia+, która jest pierwszą ultra trwałą powierzchnią nieprzywierającą marki Tefal, wzbogaconą o naturalny minerał - krzemian wapnia. Krzemian wapnia to wyjątkowy minerał, tak twardy jak żelazo. Aby chronić jego naturalne właściwości, jest on pozyskiwany bezpośrednio z ziemi, a w procesie produkcji nie stosuje się żadnych środków chemicznych ani nie dodaje się do niego żadnych substancji.

W rezultacie uzyskano powierzchnię wzbogaconą wapniem, która posiada sprawdzoną funkcję nieprzywierania, ułatwiającą codzienne gotowanie w niskiej zawartości tłuszczu. Cały zestaw uzupełniają najnowsze innowacje firmy Tefal: Thermo-Signal™ dla idealnego smażenia oraz Thermo-Fusion+™ dla szybkiego i równomiernego gotowania. Poczuj różnicę dzięki wokowi o wyjątkowo głębokim kształcie, który pozwala uzyskać pełne smaku rezultaty - od pysznych dań typu stir-fry po doskonałe potrawy z pieczonych składników.

Parametry dodatkowe

Kategoria: Woki
Gwarancja: 2 lata
Waga: 1.18 kg
Materiał: Aluminium
Rozmiar: 28 cm
Właściwości: Nadaje się do piekarnika
Rodzaj produktu: Patelnia WOK
Margin: D
K překladu: CZ AUTO-PRO-title

Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.

Nie wypełniaj tego pola: