Patelnia uniwersalna Naturalna siła G2660472 Tefal 24 cm

Kod: TEFG2660472
160 zł –3 %
Patelnia uniwersalna Naturalna siła G2660472 Tefal 24 cm
160 zł –3 % 156 zł
W magazynie (>5 Szt)

Odkryj patelnię Tefal Natural Force, należącą do nowej serii niezbędnych przyborów kuchennych, dzięki którym zdrowe gotowanie staje się możliwe każdego dnia. Inspirowana naturą linia Natural Force wykorzystuje nową Mineralia+, niezwykle trwałą powierzchnię nieprzywierającą, która łączy w sobie naturalne minerały i doskonałe właściwości nieprzywierające, umożliwiając gotowanie w niskiej zawartości tłuszczu z długotrwałą wytrzymałością. Patelnia jest wyposażona w najnowsze innowacje firmy Tefal: wskaźnik Thermo-Signal™ zapewniający prawidłowe rozpoczęcie gotowania oraz innowację Thermo-Fusion+™ zapewniającą szybkie i równomierne gotowanie.

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

Odkryj nową patelnię Natural Force, której nie powinien przegapić żaden kucharz. Posiada powierzchnię Mineralia+, która jest pierwszą ultra trwałą powierzchnią nieprzywierającą marki Tefal, wzbogaconą o naturalny minerał - krzemian wapnia. Krzemian wapnia to wyjątkowy minerał, tak twardy jak żelazo. Aby chronić jego naturalne właściwości, jest on pozyskiwany bezpośrednio z ziemi, a w procesie produkcji nie stosuje się żadnych środków chemicznych ani nie dodaje się do niego żadnych substancji.

W rezultacie uzyskano powierzchnię wzbogaconą wapniem, która posiada sprawdzoną funkcję nieprzywierania, ułatwiającą codzienne gotowanie w niskiej zawartości tłuszczu. Cały zestaw uzupełniają najnowsze innowacje firmy Tefal: Thermo-Signal™ dla idealnego smażenia oraz Thermo-Fusion+™ dla szybkiego i równomiernego gotowania. Ta wydajna patelnia nadaje zdrowy wymiar domowej kuchni - od doskonałego omletu po rybę przyrządzoną w stylu Meuniere - dzięki wysokiej jakości nieprzywierającej powierzchni, która zapewnia beztłuszczowe potrawy o bezkompromisowym smaku.

Parametry dodatkowe

Kategoria: Patelnie uniwersalne
Gwarancja: 2 lata
Waga: 0.94 kg
Materiał: Aluminium
Właściwości: Nadaje się do piekarnika
Rodzaj produktu: Uniwersalna patelnia
Rozmiar: 24 cm
Margin: E

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola:

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Nie wypełniaj tego pola:

Please log in again

We are sorry for interrupting your flow. Your CSRF token is probably not valid anymore. To keep your e-shop secure, we need you to log in again.

Thank you for your understanding.

Zaloguj sie